GTA SA şehir değiştirme sonrası ne kadar sürede biter?

Arkadaşlar bildiğiniz taktik var mı? Mesela şurdaki evi alırsan çok işine yarar , şu olmadan önce kesin şunu yap gibi.
Ambulans görevini olabildiğince erken, itfaiye görevini ise oyunun son görevine gelmeden tamamla bence. Ambulans görevini bitirince maksimum sağlığa ulaşıyorsun. Bu sağlık arttırma işini çatışmalarda vurularak filan da yavaş yavaş yapabilirsin ama uzun zaman alır. Ambulans görevini bitirerek tek seferde maksimum cana sahip olabilirsin. O yüzden ne kadar erken bitirirsen oyunun genelinde o kadar rahat edersin. İtfaiye görevini bitirince de ateşe karşı dayanıklı hale geliyorsun. Son görevde işini kolaylaştırıyor ama görevi tamamlayabilmek için şart olan bir şey değil. Oyunda sana fayda sağlayabilecek, para kazandırabilecek tonla şey var ama hiçbiri tam anlamıyla gerekli değil. Oyun zaten zor bir oyun olmadığı için kafana göre takıl derim.

Ambulans görevini olabildiğince erken, itfaiye görevini ise oyunun son görevine gelmeden tamamla bence. Ambulans görevini bitirince maksimum sağlığa ulaşıyorsun. Bu sağlık arttırma işini çatışmalarda vurularak falan da yavaş yavaş yapabilirsin ama uzun zaman alır. Ambulans görevini bitirerek tek seferde maksimum cana sahip olabilirsin. O yüzden ne kadar erken bitirirsen oyunun genelinde o kadar rahat edersin. İtfaiye görevini bitirince de ateşe karşı dayanıklı hale geliyorsun. Son görevde işini kolaylaştırıyor ama görevi tamamlayabilmek için şart olan bir şey değil. Oyunda sana fayda sağlayabilecek, para kazandırabilecek tonla şey var ama hiçbiri tam anlamıyla gerekli değil. Oyun zaten zor bir oyun olmadığı için kafana göre takıl derim.

Ambulans görevini daha silahcıyı açmadan yapıyordum fakat 12 seviyede adam buga girdi binmedi ambulansa.

Ambulans görevini daha silahcıyı açmadan yapıyordum fakat 12 seviyede adam buga girdi binmedi ambulansa.
Son seviyede bug olması büyük talihsizlik olmuş. Haritanın en sol alt kısmında Angel Pine isminde bir kasaba var. Kasabanın içinde Angel Pine Medical Center isminde bir yapı var. Oradaki ambulansı kullanarak çok daha kısa sürede yapabilirsin görevi. Kasaba çok küçük olduğu için yaralılar hep yakınlarda spawn oluyor.

Hocam bende itfaiye ve polis görevini San fierroda yaptım bir daha baştan başlarsam angel pinede yapacağım çünkü ambulans görevini yaparken San fierroda polise çarptığımda peşimden gelip lastiklere sıkıyor bu da kötü oluyor.

Hocam bende itfaiye ve polis görevini San fierroda yaptım bir daha baştan başlarsam angel pinede yapacağım çünkü ambulans görevini yaparken San fierroda polise çarptığımda peşimden gelip lastiklere sıkıyor bu da kötü oluyor.
Daha şimdi Angel Pine'da ambulans görevini tamamladım 20 dakika falan sürdü.

Geri
Yukarı