GTA SA Steam'e geri gelecek mi?

Bende ilk bitirdiğim de de son sürümden oynadım da daha sonra da 1.0.7.0 sürümüne düşürüp çevrimiçi gfwl hesabı açıp güzelce bitirdim.

Ama yine de kötü bu sürüm ile karakterler bozuldu her şey bozuldu.

Ben de Steam'den bitirmiştim. 1.0.7.0'a downgrade etme sebebim lcpdfr ve GTA connected idi. Keyiflilerdi, denemeni öneririm.

Bozuldu derken, GTA San Andreas Remastered'a göre daha başarılı bence o konuda. Ondaki karakterleri görmen gerek, plastikten yapılma sanki. Ha tabii D. E. De karakterleri çizgi filmleştirmiş, oyun motorunun tarzı. Eskileri daha ciddi ve güzeldi gerçi.

Bozuldu derken, GTA San Andreas Remastered'a göre daha başarılı bence o konuda. Ondaki karakterleri görmen gerek, plastikten yapılma sanki. Ha tabii D. E. De karakterleri çizgi filmleştirmiş, oyun motorunun tarzı. Eskileri daha ciddi ve güzeldi gerçi.

Defective Edition kötü diyorum hocam. Oyunda ki her güzel detayı bozmuşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bozuldu derken, GTA San Andreas Remastered'a göre daha başarılı bence o konuda.

Her konuda başarılı hocam. Orijinal sürüm başyapıt. Rockstar Games istese en kral Remake'yi yapardı.

Defective Edition kötü diyorum hocam. Oyunda ki her güzel detayı bozmuşlar.

Fark ettiysen o videodakiler bug. Evet oyun arızalı bunu ben de biliyorum. Ama çoğu sorununu düzelttiler. Oyunun düzgün bir remake olmamasını, yeni gelen özelliklerin yetersiz olmasını ve oyunun hala aynı oyun olmasını eleştir. Tabii oyunun ilk çıktığında aşırı sorunlu olmasına laf edemem.

Her konuda başarılı hocam. Orijinal sürüm başyapıt. Rockstar Games istese en kral Remake'yi yapardı.

Yanlış anladın. Evet orijinal oyun bu Definitive'den daha iyi. Ama San Andreas'tan keyif alan bu oyundan da keyif alır. Sorunları falan görmezden gelirsek.

Benim demek istediğim o değildi. San Andreas Remastered'i biliyor musun? 2014 yılında Xbox 360 ve mobil, 2015'te de PS3'e çıkmış San Andreas sürümü. Attığın kanalda videosu da var hatta.

O sürüm aşırı berbat, ve evet hem 2014 Remastered'i hem 2021 Definitive Edition'u aynı stüdyo yaptı. Bu adamlara iş vermemeleri gerek artık. O sürümdeki bugları çözmediler ama D. E.'yi kısmen düzelttiler.

Remastered'da karakter modellemeleri aşırı kötü, sanki plastikten yapılmış gibi. Definitive'de de çizgi film gibi. Orijinal oyun en güzeli aslında.

Benim demek istediğim o değildi. San Andreas Remastered'i biliyor musun? 2014 yılında Xbox 360 ve mobil, 2015'te de PS3'e çıkmış San Andreas sürümü. Attığın kanalda videosu da var hatta.

Evet biliyorum tabii ki. Zaten o açıdan da hayal kırıklığına uğramıştım. Önceki hatalarından ders almamışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı