GTA San Andreas Definitive Edition çalışmıyor

Hayır abi ben 13T Pro kullanıyorum bende de aynı sorun var uygulamadan kaynaklı
Telefonu oyunun 435TL'ye satılan standart versiyonunu indirmesine izin verirken Netflix versiyonunu indirmesine izin vermeyen de var. Yani cihazlardan değil Rockstar Games'den kaynaklı bir problem var gerçekten de.

Bu sürümde optimizasyon sıkıntısı var. Yani sisteminiz kaldırsa da kasabilir. Normal mobil sürümleri oynayın. Daha çok zevk alırsınız.

Onda da Play Store'dan 1 2 MB indirme yaptirtiyor hocam ben PC'ye San Andreas indirdim ustune Definitive Edition project koydum mis gibi oynuyorum.
Ben minibüste, okulda oynamaktan bahsediyorum. 10-15 defa bitirdim San Andreas'ı. Definitive Edition versiyonunu PC'de 2-3 defa bitirmiş birisiyim. Daha gerek yok PC'de oynamaya.
Bu sürümde optimizasyon sıkıntısı var. Yani sisteminiz kaldırsa da kasabilir. Normal mobil sürümleri oynayın. Daha çok zevk alırsınız.
Aynı şekilde grafikleri aşırı yapay duran 10.yıl özel mobil sürümleri defalarca kez bitirdim. Yeni çıkan Definitive Edition gerçekten güzel olmuş. Telefonu iyi olan cayır cayır oynar.

Nereden kurabilirim?

Öncelikle aşağıdaki linkten APK'yı kurmak için gerekli olan uygulamayı indirin ve yükleyin.
Daha sonra aşağıdaki linkten oyunu indirin.
Oyunu da indirdikten sonra Split APKs installer(SAI) uygulaması üzerinden yükle seçeneğine basıp oyunun apk dosyasını seçip kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı