Çözüldü GTA San Andreas Fare kontrolsüz dönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

121228

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar bugün Rockstar Games launcher'dan GTA San Andreas'ı indirdim ancak oyunu açtığımda mouse çalışmıyordu ve ekran deli gibi çok hızlı şekilde dönüyordu. Ayarlardan baya bir süre kurcalamama rağmen çözemedim. Çözümünü bilen var mı acaba?

Çözüm
Videoyu izlemeye gerek yokmuş. Çözüm Steam Exe'sini kullanmaktan geçiyor ki o da buradan indirilebilir:
  • Gta-sa.exe dosyasını indirin. (md5 doğrulaması: 5bfd4dd83989a8264de4b8e771f237fd)
  • San Andreas'ın yüklü olduğu klasöre gidin: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto San Andreas
  • gta-sa.exe'yi buraya kopyalayın.
  • Oyunu gta-sa.exe ile başlatın.
Rockstar yakında sorunu çözen bir güncelleme yayınlayacaktır...
Oyuna daha önceden Steam üzerinden sahiptim. Ayrıca Rockstar hesabına ekleyince tekrar indirdim.
Ama bu sorunu nedense hiç yaşamadım. Acaba bu sorunu tetikleyen bir şey mi var?

Şu video'da ki programı indirip video'da gösterdiği yere kurdum ve oyuna girdim, artık mouse çalışıyordu.
Teşekkürler bahsettiğiniz videodaki çözüm yollarını izleyerek sorunu çözmüş bulunmaktayım. Diğer arkadaşlarda aynı sorunu yaşıyorlarsa bu yöntemi deneyerek sorunu ortadan kaldırabilirler.

Videoyu izlemeye gerek yokmuş. Çözüm Steam Exe'sini kullanmaktan geçiyor ki o da buradan indirilebilir:
  • Gta-sa.exe dosyasını indirin. (md5 doğrulaması: 5bfd4dd83989a8264de4b8e771f237fd)
  • San Andreas'ın yüklü olduğu klasöre gidin: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto San Andreas
Bir kaç yere bakıp bulamamıştım, basitmiş aslında :)
Teşekkürler link için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna daha önceden Steam üzerinden sahiptim. Ayrıca Rockstar hesabına ekleyince tekrar indirdim.
Ama bu sorunu nedense hiç yaşamadım. Acaba bu sorunu tetikleyen bir şey mi var?
Orjinal Vice City ve San Andreas'i birden fazla fiziksel çekirdeği olan bilgisayarlarla oluyor diye hatırlıyorum. Eski Laptop'um ile de aynı sorunu yaşamıştım. Steamde çıkan sürümde bunu düzelttiler diye biliyorum.

Abi çok teşekkür ederim oynayabiliyorum artık :)

Link kırık düzeltir misiniz?
Ben giremiyormuşum düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı