GTA San Andreas Sevgili Sorunu

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
GTA San Andreas'ta sevgiliyi arabaya alıp bar gibi yerlere götürüyorum, sonra beni eve çağırıyor bende Y tuşuna basarak kabul ediyorum. Bundan sonra eve giriş sahnesi veya evin içi gibi yerler gözükmüyor ekranda sadece dışarıdan sevgilinin evi gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baya büyük bir sıkıntı. :D

Bildiğim kadarıyla eve bıraktığında sadece evi gösteriyor içini değil. (sonradan gelen güncellemeler ile evin içini kaldırdılar diye biliyorum)

Evin içi zaten gözükmüyor, dışarıdan sesleri duyuyor olman lazım sadece. Hot Coffee moduna ihtiyacın var içini görmen için.
Şunu da belirtmem lazım sevgililerin hiçbirisi sen içeride ne oluyor gör diye bulunmuyor. Bir tanesi karakoldan bedavaya çıkmanı sağlıyor, diğeri beleşe araba tamiri yapıyor.
Yani amacın içeride ne oldugunu görmekse daha gerçekcilerini sunan sitelere bakmanda fayda var. Ya da dışarı çık biraz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı