GTA San Andreas Steam sürümü alınır mı?

Niye alınmasın? Oyun parasını sonuna kadar hak etmekte. Dediğim gibi modlarla steam sürümündeki hataları bile düzeltebiliyorsun.
Tamam modlarla düzeltebilirsin de niye bunla uğraşalım? Bir oyun alıyorsak onun düzgün bir şekilde çalışması gerek. Mesela sen bilgisayar aldın ve bozuk. Satıcı sana şunu yap düzelir dese sen onla uğraşmak ister misin?

Mod hiç yapmamışken düz sürümde aşırı berbattı tecrübe ettim. Tabii downgrade vs. oralar ayrı :D.
Steam modsuz kötü bir deneyim verebilir ama bu korsan kullan demek değildir. Korsanda da belli başlı şeyleri kurman gerekiyor, Steam'de de öyle.

Kabul ediyorum Rockstar Bu 3D Universe oyunların çok üzerinde durmuyor ama modlarla her şeyi düzeltebiliyorsun.

Oyunun orjinali rezalet cracklisi orjinalinden çok daha rahat oynanıyor eğer alırsanız bir sürü sorunla karşılaşmanız muhtemel.

Tamam modlarla düzeltebilirsin de niye bunla uğraşalım? Bir oyun alıyorsak onun düzgün bir şekilde çalışması gerek. Mesela sen bilgisayar aldın ve bozuk. Satıcı sana şunu yap düzelir dese sen onla uğraşmak ister misin?
Kabul ediyorum Rockstar Bu 3D Universe oyunların çok üzerinde durmuyor yapacak bir şey yok. Ama oyun çokta pahalı değil indirimlerde uygun fiyata alınabilir. Korsan da kullansan belli başlı modları kurman gerekiyor.

PC'de de hatasız oynayabilirsin. Downgrade araçları var oyunun sürümü düşürüyorsun sonra silenpatch, widescreen, framelimiter gibi düzeltici modlarla oyunu sorunsuz oynayabilirsin. Fare sorunları falan her şey çözülmüş oluyor.

Ben mesela hatasız oynamaktayım şu an. Hatta bir mod vardı mission 2.0 diye oyunun orijinaline sadık kalarak çeşit çeşit özellikler ekliyor görevlere.

Bu şey değil mi ya: "Abi bethesda oyunlarındaki hatalar modla düzeliyor."
Ya arkadaşlar ben ana mekanikleri düzeltmek için neden mod kurayım? Mod dediğimiz şey benim aklıma gelen ekstra şeyleri yapmam değil midir?
O zaman bu oyunu oynanabilir hale getirenlere ya para verecekler, ya da oyunu satmayacaklar. Satıyorlarsa da güncelleme verecekler. Bak Valve 16 yıllık oyunda bir göz kırpma hatasına bile güncelleme verdi. Bu oyun ise 1080P'ye upscale edilmiş ve öylece salınmış. (Steam portu 1080P upscale edildi mi bilmiyorum. Rockstar Launcher versiyonu öyleydi.)

Geri
Yukarı