GTA San Andreas vs GTA Vice City

Sizce hangisi daha iyi? Hangisinin yeri sizde özel? Bence GTA San Andreas çok daha güzel. +3000 saat oynama sürem var hala sıkılmadım. Dün yine indirdim mod editlemeyi özlediğim için.
Ya benim için şu şekilde.

Açık Dünya: GTA:SA
Teması ve hikayesi: GTA:VC

Açık dünya takılırken GTA SA daha zevkli. Ancak havası olarak, hikayesi olarak o güzel teması olarak GTA:VC candır benim için.

Babayı oğluyla yarıştırmamak lazım.

1668702041443.png

İkisinin de benim literatürümde özel bir yeri yok, San Andreas çıktığı dönem piyasadaki en kaliteli işti o nedenle San Andreas derim. Ancak genel GTA serüveni için konuşursak GTA IV varken San Andreas'ın esamesini okumam şahsen. Çok daha iyi hikaye, çok daha iyi ana karakter, çok daha iyi fizikler, çok daha iyi açık dünya...

Ama GTA IV teknik açıdan kötü diyebilirsiniz, haksız sayılmazsınız ama GTA San Andreas da teknik açıdan iyi desteklenmiş bir oyun değil zaten.

İkisinin de benim literatürümde özel bir yeri yok, San Andreas çıktığı dönem piyasadaki en kaliteli işti o nedenle San Andreas derim. Ancak genel GTA serüveni için konuşursak GTA IV varken San Andreas'ın esamesini okumam şahsen. Çok daha iyi hikaye, çok daha iyi ana karakter, çok daha iyi fizikler, çok daha iyi açık dünya...

Ama GTA IV teknik açıdan kötü diyebilirsiniz, haksız sayılmazsınız ama GTA San Andreas da teknik açıdan iyi desteklenmiş bir oyun değil zaten.

GTA IV ü satın aldım fakat hiçbir türlü oynayamadım. İlk dizüstü bilgisayarım kaldırmıyordu 20 FPS veriyordu. i7700 HQ 16 GB 1050 Ti'lı dizüstü bilgisayarım da Windows Live bilmem ne yüzünden yükleyemedim içimde ukte olarak kalan bir oyun.

GTA IV hikaye olarak en iyi, en derin GTA oyunu bu tartışmasız bence ama optimizason beni delirtiyordu eskiden. GTA 5 o kadar kasan bir oyun değil.

Geri
Yukarı