GTA San Andreas vs GTA Vice City

Sizce hangisi daha iyi? Hangisinin yeri sizde özel? Bence GTA San Andreas çok daha güzel. +3000 saat oynama sürem var hala sıkılmadım. Dün yine indirdim mod editlemeyi özlediğim için.

GTA san ama Vice City ilk 5Dk'sı benim çocukluğum o giriş o müzikler ama sadece o kadar diğer her yönde GTA san yeri ayrı.

Sizce hangisi daha iyi? Hangisinin yeri sizde özel? Bence GTA San Andreas çok daha güzel. +3000 saat oynama sürem var hala sıkılmadım. Dün yine indirdim mod editlemeyi özlediğim için.
GTA San Andreas devrinin en iyi oyunlarından biri idi. GTA Vice City ise atmosferi hiçbir GTA oyununda yok.

San Andreas.

San Andreas resmen bir serinin başlangıcıydı ve 1 oyunda 3 farklı eyalet vardı, Los Santos, San Fierro ve Las Venturas vardı. Aslında San Francisco (San Fierro) ve Los Angeles (Los Santos) aynı eyalet. Her ikisi de Kaliforniya'da, sonra araba modifiyesi, araba zıplatma ve paraşüt açıp uçma, bunlar o zaman lüks sayılıyordu bir oyun için, devrim gibiydi kısacası. Bana göre San Andreas. Sıkıldıkça indirip bitiririm, o derece seviyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı