GTA San Andreas zor mu?

Bana kalırsa uğraşma, oyunu downgrade edip güzelleştiren birkaç modu kur. De modu düşük sistemlerde pek çalışmaz.

Anladım teşekkür ederim. Definitive project modu pek uymadığı için Steam'den oyunu tekrar indiriyorum olmadı downgrade olayını denerim çünkü PC portunun rezalet olduğunu ve mod kurulmadan oynanmadığını duymuştum.

İllaki zorlandığın birkaç görev olacaktır. Ama zorlanma dediysemde Dark Souls zorluğundan bahsetmiyorum. Çıtır çerez zorluklar. Bana göre oyunun %98-%99'u kolay orta arasında bir zorlukta.

Tren görevinin hiçbir zorluğu yok, tek yapman gereken trenin yanından gitmen. İnsanlar hızını ayarlamadan bangır bangır sürdüğü için zor sanıyorlar görevi. Ama uçak uçurmayı öğrenme görevinde çok takılmıştım ben, kontrolleri çözemediğim için sanırım bir türlü geçememiştim.

Anladım teşekkür ederim. Definitive project modu pek uymadığı için Steam'den oyunu tekrar indiriyorum olmadı downgrade olayını denerim çünkü PC portunun rezalet olduğunu ve mod kurulmadan oynanmadığını duymuştum.
Steam Versiyonu Çok Sıkıntılı, ben zamanında kasıp bitirmiştim Ama Sorunluydu.

Downgrade Olarak Şu Video İşini Görür. Ben Hep Bunu Kullandım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dost'un Kullandığı Gibi PS2 Atmosferi İstersen Onu İnternetten Aratman Gerek, Hiç Denemedim.

Bu projeyi kurdum ancak oyunda nedense kasmalar oluştu yüksek sistemler için mi yapıldı acaba.
Yazmayı unutmuşum. Bu projede oyunun mobildeki yenilenmiş sürümü bilgisayar sürümüne portlandığı için kasmalar oluyor. Bende de kasmalar oldu. İyi bir bilgisayar edinince bu projeyi kuracağım. 2 ay önce bu videodaki işlemleri yaparak oynadım. Hiç kasma olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vice City efsane helikopter görevi gibi bunda da aslında kolay ama bir bug yüzünden zorlaştıran görev var 2. ise Zero'nun tüm görevleri çok zor. Kısacası zor görevler şunlar: Tren görevi, Zero görevleri.
Not: Definitive Edition'da kolaylaştırılmış olabilir helikopter görevi gibi Vice City'deki.

Kolay fakat birkaç görevde zorlanmıştım.

Dünyanın En Zor Oyunu: En Güçlü Oyuncunun Bile Sabrını Taşıran Oyun

Bundan kolaydır hocam.

Hocam bu oyun neydi ya?

Yeni konular

Geri
Yukarı