GTA Trilogy Remastered/Remake oyunlarından beklentileriniz neler?

Oyunların optimizasyonu yine Rockstar kalitesinde olacak:( Oynamak için muhtemelen en az RTX2070 falan gerekir.

Temmuz aynının ortalarında
Her Rockstar Games oyununu başka bir stüdyo yapıyor ( GTA 6'yı Rockstar North stüdyosu yapıyor, bu Remake'i başka bir stüdyo). Yani bu remake ile GTA 6'nın pek bir ilişkisi yok.
GTA 6'ya etki etmeyecekse GTA 6'dan önce çıkması iyidir. Yeni oyunun gölgesinde kalabilirlerdi.

GTA IV dışında optimizasyon sorunlu oyunları yok.
Bully, GTA: SA, GTA: VC, LA: Noire, Max Payne 3 PC'de hala sıkıntılılar. GTA V ilk çıktığında "GTA V açar mı ?" RDR2 ilk çıktığında "RDR2 açar mı ?" geyiği döndü. Optimizasyon iyi olsa o dönemki bir çok PC açardı. Ama kötü olduğu için minimum sistemi yükselttiler.

Bully, GTA: SA, GTA: VC, LA: Noire, Max Payne 3 PC'de hala sıkıntılılar. GTA V ilk çıktığında "GTA V açar mı ?" RDR2 ilk çıktığında "RDR2 açar mı ?" geyiği döndü. Optimizasyon iyi olsa o dönemki bir çok PC açardı. Ama kötü olduğu için minimum sistemi yükselttiler.
San Andreas ve Vice City'de herhangi bir sıkıntı yok. Eski oyun olduğu için güncel sistemlerde sorun yaşanıyor olabilir. Her iki oyunu Pentium 4, 512 MB RAM ve FX 5200 ile son derece rahat oynadım.

Max Payne 3'de herhangi bir sıkıntıyı kendim veya çevremde oynayanlarda hatırlamıyorum.

"GTA V açar mı?" o dönem sistemi kötü olanların sorduğu bir soru. GTA V'nın devasa dünyasına bakıldığında gayet sistem dostu bir oyun.

LA: Loire ve RDR2 konusunda haklısın.

Son olarak temennim oyunlar CP2077 gibi olmasın :D . Neden bilmiyorum ama Rockstar kendisiyle Rus ruleti oynuyormuş gibi hissediyorum.

Rockstar gibi bir firma gerekirse bu Trilogy'i 4 kere erteler, deli gibi ek mesai yapar ama yine de CP2077 gibi rezalet bir şekilde çıkarmaz. O konuda Rockstar'a güveniyorum.

Beni esas düşündüren şey fiyatı olacak, 60 dolar/euro isterlerse ülkemizde en az 400-500 TL'den satışa çıkacaktır. Umarım 30-40 dolar/euro fiyatı olur da nispeten daha ucuza alabiliriz.

San Andreas ve Vice City'de herhangi bir sıkıntı yok. Eski oyun olduğu için güncel sistemlerde sorun yaşanıyor olabilir. Her iki oyunu Pentium 4, 512 MB RAM ve FX 5200 ile son derece rahat oynadım.

Max Payne 3'de herhangi bir sıkıntıyı kendim veya çevremde oynayanlarda hatırlamıyorum.

"GTA V açar mı?" o dönem sistemi kötü olanların sorduğu bir soru. GTA V'nın devasa dünyasına bakıldığında gayet sistem dostu bir oyun.

LA: Loire ve RDR2 konusunda haklısın.
Eski oyunu yeni sistemlere optimize etmemeleri bir sorun. Ben Max Payne 3'te de sorun olduğunu duydum birkaç kişiden.

Bu nasıl sorun. 15 seneden daha yaşlı oyunlardan bahsediyorsun. Remastered yapılmış ve hala sorunlu olmuş olsalar anlarım.
Yama getirmiyorlar, onu diyorum. Oyunların sorunlarıyla ilgilenmiyorlar ama satmayı biliyorlar. Zaten bu Remastered'lar çıktığında eskilerini satmazlar. Ortada sorun kalmaz.

Yama getirmiyorlar, onu diyorum. Oyunların sorunlarıyla ilgilenmiyorlar ama satmayı biliyorlar. Zaten bu Remastered'lar çıktığında eskilerini satmazlar. Ortada sorun kalmaz.
Buna katılıyorum, gta sa steam versiyonu çok sorunlu çalışıyor. Oyunun hayranlarının yaptığı modlar olmasa neredeyse oynanamayacak halde.

Geri
Yukarı