RYGRAD hakkındaki düşünceleriniz ve beklentileriniz neler?

T.Tinuviel

Hectopat
Herkese merhaba. Öncelikle buradan başta Tuğkan "Elraenn" Gönültaş'a ve tüm ekibine selam. Hepiniz baş tacısınız.
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Elraenn bizlere RYGRAD isimli oyunun müjdesini verdi. Şu an oyun yapım aşamasında ve yakında çıkmasını bekliyoruz. Şu anda Steam'deki sistem gereksinimleri şu şekilde:
  • MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Windows 7
    • İşlemci: Double Core 2 GHz or better
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: GTX 1050 // RX 560
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 7+
    • İşlemci: i5-8400 // AMD Ryzen 5 2600
    • Bellek: 10 GB RAM
    • Ekran Kartı: GTX 1660 // RX 590
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Oyun hakkında, Steam sayfasında bilgiler yer alıyor.

Peki sizlerin oyun hakkında fikirleriniz neler? Nasıl bir beklentiniz var. Açıkçası ben merak içerisinde bekliyorum. Oyunun bizler tarafına yapılması benim için gurur verici ve iyi bir oyun ortaya çıkaracaklarına da tüm kalbimle inanıyorum. Bu oyundan sonra da kendilerinin istekleri çerçevesinde çok güzel şeyler yapacaklarında da aynı şekilde güvenim tam. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirm. Herkese iyi forumar.

İsmini her gördüğümde aklıma Rykard geliyor:
maxresdefault.jpg

Hayatta kalma diye biliyorum. Yanlış bir bilgi varmek istemyorum. Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

Gördüğüm kadarı ile Forest+Raft+biraz da M&B tarzı dövüş içeren güzel karma bir oyun olacak gibi.
Yapay zeka güzel ayarlanırsa Globale de yayılabilir son zaman Türk oyunları güzel formüller tutturmaya başladı.

Geri
Yukarı