GTA V açık dünyası vs Witcher 3 açık dünyası

Gwynbleidd 00

Hectopat
Yer
Mère-Lachaiselongue Cemetery
Daha fazla  
İyi akşamlar dilerim herkese öncelikle. Merakımdan bir konu açıyorum. Soru başlıktaki gibi. Sizce hangi oyunun açık dünyası daha iyi? İki oyun da farklı oyunlar biliyorum ancak açık dünya olarak iki oyunu karşılaştırırsak sizce hangisi daha iyi veya hangisi size göreydi?

Bana göre Witcher 3'ün açık dünyası beni daha çok eğlendirdi. Soru işaretleri olsun ekipman avı olsun atmosferi falan ama GTA 5'in de atmosferi çok iyiydi ona lafım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Witcher 3'ü seçerim, ama bıkmadınız mı GTA oyunlarını diğer oyunlarla kıyaslamaktan? Özellikle GTA V ile Witcher 3. Witcher 3'ün türü ne, GTA'nın türü ne? İkisi bambaşka oyunlar. Kıyaslamak yanlış olur.
Hocam arkadaş dünyalardan bahsetmiş yani harita büyüklükleri vs.

Hocam arkadaş dünyalardan bahsetmiş yani harita büyüklükleri vs.
İşte bende onu anlatıyorum, iki haritanın amacı farklı, biri sadece hafif counter görevler, fantezi ve görevler için. Diğeri ise oyuncuya RPG hissiyatını vermek üzere yapılmış. O yüzden karşılaştırmak yanlış diyorum.

@Gwynbleidd 00 okudum, bu mesajımı okursanız sevinirim.

Ben Witcher 3'ü seçerim, ama bıkmadınız mı GTA oyunlarını diğer oyunlarla kıyaslamaktan? Özellikle GTA V ile Witcher 3. Witcher 3'ün türü ne, GTA'nın türü ne? İkisi bambaşka oyunlar. Kıyaslamak yanlış olur.

Hocam galiba açtığım konuyu okumadınız. Ben oyunlarını sadece açık dünyasını karşılaştırıyorum zaten bu iki oyunda karşılaştırılacak pek bir şey yok.

İşte bende onu anlatıyorum, iki haritanın amacı farklı, biri sadece hafif counter görevler, fantezi ve görevler için. Diğeri ise oyuncuya RPG hissiyatını vermek üzere yapılmış. O yüzden karşılaştırmak yanlış diyorum.
Aynen,ben oyumu Gta 5'ten yana kullandım

Geri
Yukarı