GTA V DX11 vs DX10

Eqz0d

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. GTA V'te uzun süredir karar veremediğim bir konuyu size soracağım bilgili birileri yardım ederse çok sevinirim. GTA V'i DirectX10'da mı oynamalıyım yoksa DirectX11'de mi? Kendi denemelerimde story modda sanki DirectX11 daha iyi gibi. Daha çok GTA Online oynuyorum story modda sıkıntı yaşamıyorum.

Sistemim.
CPU: Intel Core i5 3230M.
GPU: NVIDIA GeForce GT740M.
RAM: 8 GB DDR3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. GTA V'te uzun süredir karar veremediğim bir konuyu size soracağım bilgili birileri yardım ederse çok sevinirim. GTA V'i DirectX10'da mı oynamalıyım yoksa DirectX11'de mi? Kendi denemelerimde story modda sanki DirectX11 daha iyi gibi. Daha çok GTA Online oynuyorum story modda sıkıntı yaşamıyorum.

Sistemim.
CPU: Intel Core i5 3230M.
GPU: NVIDIA GeForce GT740M.
RAM: 8 GB DDR3.

DX10 da dikkatinizi çekerim araba ile giderken harita çok geç yüklenecektir bu da bug ve droplara sebebiyet verebilir. DX11 kullanın daha stabil.

Evet bu doğru çünkü doku kalitesi yüksekte olsa dahi Low ayarlarda gibi görünecektir. Yüksek FPS için DX10.

Oyun içinde FPS kontrol etmek için yer var zaten oradan kontrol edebilirsin
Benchmark yapmadım ama kendimce 2'sinide denediğimde DX10'da FPS daha fazla gibi ama benchmarkı da denerim.
DX10 da dikkatinizi çekerim araba ile giderken harita çok geç yüklenecektir bu da bug ve droplara sebebiyet verebilir. DX11 kullanın daha stabil.
2 türlü de harita yüklenmemesini yaşıyorum zaten.😂

Geri
Yukarı