GTA V İçin i5 4460 ve GTX 750 Ti Tabanlı Sistem Toplama

Keşke öneri aldıktan sonra toplasaydın çünkü o bütçe ile çok daha iyi bir performans veren sistem toplanabilirdi.

120 gb ssd vardı zaten. Anakartı h97m-plus yapınca ram slotu 4'e yükseldiği için dediğiniz şekilde ramleri de çift kanal yaptım. İşlemci-ekran kartı fiyat oranı için ise artık çok geç, satın aldım :)

@BarisKaya Öncelikle uslübunuza dikkat edin.

Konuya gelirsek, GT 630'de GTA V'i kaldırır, burada kastedilen yüksek ayarlarda akıcı bir deneyim elde edemeyecek olmak. Bu senaryoda oyunlarda önemsiz olan işlemciyi düşürüp, son derece önemli olan ekran kartını yükseltmek doğru olurdu.

GTA 5'i kaldıramayacağını mı ima ediyorsunuz? Saçmalamışsınız.

Benim anlatmak istediğim şey akıcı bir oyun oynayamazsınız. Ayrıca yazdıklarınıza dikkat edin.

Kardeşim GTA V sistem gereksinimlerine bakmadın herhalde.

Kaldıramaz derken akıcılık konusunu kastettim. Yoksa şuan piyasadaki ekran kartlarinın yarısı GTA V i kaldırabilir.

Benim anlatmak istediğim şey akıcı bir oyun oynayamazsınız. Ayrıca yazdıklarınıza dikkat edin.

Kaldıramaz derken akıcılık konusunu kastettim. Yoksa şuan piyasadaki ekran kartlarinın yarısı GTA V i kaldırabilir.
Akıcı oynatamaz mı diyorsun? Önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyor, daha ne yapsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı