Çözüldü GTA V MSVCP140.dll ve VCRUNTIME140.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Serkan alkan

Centipat
Merhaba, bugün GTA 5 açmaya çalıştığımda MSVCP140.dll ve VCRUNTIME140.dll hatası alıyorum. İnternette araştırmam neticesinde Windows/sysetm32 klasörüne bu iki DLL'yi indirip atmam gerektiğini gördüm ancak bu sefer de 0xc000007b hatasını almaya başladım. Yüklediğim DLL dosyalarını silince başlıktaki hatayı yine aldım.

Çözüm
Dediklerinizi yaptım sorunum çözüldü artık GTA 5 açtığımda bu hatayı almıyorum ancak bu sefer de bu hatayı alıyorum.

1629366777306.png

Ayrıca sadece Rockstar Game'si açtığımda VCRUNTIME140.dll ve VCRUNTIME140_1.DLL hatası alıyorum.

Uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyip deneyebilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla bağlantı hatası veriyor. Diğer uygulama için normalde DLL hatası olmaması gerekir. Düzelmezse hata raporu oluşturmayı deneyin.

Selam, raporunuzu herkese açık paylaşır mısınız?

Gerek kalmadı, sorunumu çözdüm. VCRUNTIME140_1.DLL dosyasını internette indirdim ve SysWOW64 klasörüne attım. Bu sayede sorunum çözüldü, şu anda rahatlıkla oyuna girebiliyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek kalmadı, sorunumu çözdüm. VCRUNTIME140_1.DLL dosyasını internette indirdim ve SysWOW64 klasörüne attım. Bu sayede sorunum çözüldü, şu anda rahatlıkla oyuna girebiliyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Yoo, sorunu çözmedin daha da berbat ettin. Şimdi başka bir oyunda hata alacaksın yakında. Yine buranın yolunu tutarsın niye oyunum açılmıyor diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı