GTA V Online Money Grinding

İşletim sistemi
Windows 10

godZwany

Decapat
Yer
İstanbul/Maltepe
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur G770
i5-9300H CPU 2.40GHz
16GB
GTX 1650
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar hepinize, uzun bir aradan sonra GTA V'ime kavuşmuş biriyim ve oyunda bayıldığım şeylerden biri araçlar -genel olarak mülkler-. Bunlara bayılıyorum ve kendim de deneyimlemek istemiştim, fakat paranın -ve levelin- çok zor kasıldığını fark ettim. Bunu daha kolay nasıl yapabilirim? Oyunda bayağı yeniyim hiçbir şey bilmiyorum bile diyebilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar hepinize, uzun bir aradan sonra GTA V'ime kavuşmuş biriyim ve oyunda bayıldığım şeylerden biri araçlar -genel olarak mülkler-. Bunlara bayılıyorum ve kendim de deneyimlemek istemiştim, fakat paranın -ve levelin- çok zor kasıldığını fark ettim. Bunu daha kolay nasıl yapabilirim? Oyunda bayağı yeniyim hiçbir şey bilmiyorum bile diyebilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim.
İllegal yollarla, Cheat Engine kullanılarak yapılıyor diye biliyorum. Ama tavsiye etmiyorum. Yaptıktan sonra bir zevki kalmıyor.

Artı -2 Eksi

Heist görevlerini tamamlamaya başla.
Bireysel olarak Online'da yol almak çok zor. Bir arkadaş grubu ile oynarsanız işiniz kolaylaşır.

Şirket satın alıp şirket üzerinden araç deposu alacaksınız, araç İmport Export yaparak para kazanabilirsiniz. Bunu almadan önce heist yaparak heistlere katılarak para kazanabilirsiniz. Hile yapmanızı önermem, hele hele Cheat Engine ile asla önermem. Zevki kalmaz.

Şahsen ben public sv açıp araç aldım ucuz 3K'lık bir şey ve aracı satmaya gidip Cheat Engine'dan değerini 50M falan yapıp sattım 200M param oldu şu an 174m var daha da basmaya gerek duymuyorum. Hileye bulaşmadan play job bölümünden stunt yarışları vs yapın Sumo Y'a girin çok zevk alırsınız hem de para ve Level kasarsınız.

Hiçbir arkadaş söylememiş bari ben söyleyeyim cayo perico heist ile güzel para ve rp kasılıyor 1 saatte en az 1 milyon ve 3K rp falan oldukça iyi. Prepleride kolay tabii sparrow helikopterin varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı