GTA V Online PC Technopat üyeleri etkileşim platformu

Rovildi

Kilopat
Daha fazla  
Son zamanlarda oyunun bedava olmasıyla forumda da birçok kişinin bu oyunu oynadığının farkındayım. Zaten böyle bir platformu kurma nedenimin oyunda görevleri birlikte yaparak birlikte keyif almak için ve diğer insanların durduk yere görevden çıkarak oyun zevkimizin bozulmasının önüne geçmek. (Yaşayanlar bilir..)

Benim amacım oyundaki nicklerimizi ve/veya Social Club linklerimizi buraya kopyalayarak birbirimizi ekleyerek birlikte oynayabiliriz.

Benim oyundaki nickim: Rovildi.
Social Club hesabım: https://socialclub.rockstargames.com/member/Rovildi/

Arkadaşlar mümkünse GTA V PC platformu için etkileşim için bu başlığı kullanmaya özen gösterelim şimdiden.

İyi forumlar.

İmzamda direk hesap linkim var şu şartları kabul ediyorsanız ulaşın arkadaşlık atın:
1.heist yaparken verdiğim paya razı olacaksınız. (Genellikle %25 veririm)
2.liderin sözünü dinleyeceksiniz.
3.araçlarımdan birini ben izin vermedikçe kullanmayacaksınız (Görevdeyken sorun yok ama freemodeda izin vermeyebilrim. aksi halde yolun ortasında boşaltırım).

Son düzenleme:
Son zamanlarda oyunun bedava olmasıyla forumda da birçok kişinin bu oyunu oynadığının farkındayım. Zaten böyle bir platformu kurma nedenimin oyunda görevleri birlikte yaparak birlikte keyif almak için ve diğer insanların durduk yere görevden çıkarak oyun zevkimizin bozulmasının önüne geçmek. (Yaşayanlar bilir..)

Benim amacım oyundaki nicklerimizi ve/veya Social Club linklerimizi buraya kopyalayarak birbirimizi ekleyerek birlikte oynayabiliriz.

Benim oyundaki nickim: Rovildi.
Social Club hesabım: https://socialclub.rockstargames.com/member/Rovildi/

Arkadaşlar mümkünse GTA V PC platformu için etkileşim için bu başlığı kullanmaya özen gösterelim şimdiden.

İyi forumlar.
Discord'da bir sunucu var. Gta için orada çol rahat insan bulursun.

İmzamda direk hesap linkim var şu şartları kabul ediyorsanız ulaşın arkadaşlık atın:
1.heist yaparken verdiğim paya razı olacaksınız.
2.liderin ve benim sözümü dinleyeceksiniz.
3.araçlarımdan birini ben izin vermedikçe kullanmayacaksınız (aksi halde yolun ortasında boşaltırım).
Köle, Paşa ilişkisi gibi olmamış mı bu ? :D

Rastgele biri hiçbir yardımı dokunmadan %50 pay isteyince haklı buluyorsunuz ister istemez. Not bırakayım özümde samimi bir insanım ama bu oyun biraz ciddilik katıyor bana.
Gta'da hiçbir zaman ciddiye olmayın:D

Yardımı olmayan birisi neden %50 pay istesin ki?
Çünkü oyuna yeni başlıyorlar ve 50/50'nin adil bir pay olduğunu düşünüyorlar. Yeni arkadaşıma 4 kişi için 25% vermenin adil olmadığını hala anlatamadım.
GTA'da hiçbir zaman ciddiye olmayın:D.

Tabii haklısınız nasıl olsa biri bir tuşla öldürebiliyor :D. Zevk almak lazım ama görevlerde ciddiyim freemodeda gelin kafama sıkın gıkımı çıkarmam.

Geri
Yukarı