GTA V Online skill fullenmesinde ban yenir mi?

E_feAhmet

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben yeni GTA V aldim. Arkadasla oynamak icin onun oyuna girmesini beklerken Online'da geziyordum, o sırada aniden 50m$ ve 200 lvl oldum ve skillerim fullendi. Arkadaş baň yersin dedi karakteri sildim, lvl lim gitti ama bankamda hala 50m$ duruyor. Milyonda bir oluyormus bu, sizce ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben yeni GTA V aldim. Arkadasla oynamak icin onun oyuna girmesini beklerken Online'da geziyordum, o sırada aniden 50m$ ve 200 lvl oldum ve skillerim fullendi. Arkadaş baň yersin dedi karakteri sildim, lvl lim gitti ama bankamda hala 50m$ duruyor. Milyonda bir oluyormus bu, sizce ban yer miyim?
Bu sıralar gta5te o çeşit hile kullananlar var. Senin skillerini ve paranı fulleyebildikleri gibi sıfırlayabiliyorlar. Size önerim ya güncelleme gelene kadar online girmemek ya da invite online session sunucuya girmek, public yerine.

GTA Online da hile o kadar değişik bir boyuta geçti ki hilelerin geliştirici ekipleri iyice kaptırmışlar kendilerini klan savaşı yapıyorlar a hilesi vs b hilesi hangisinin koruması daha iyi hangisinin daha kötü diye.
Rockstar'da kafasına göre bazen banlıyor bazen banlamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı