GTA V para kazanma

korkusuzz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk kez GTA V oynayacagım. Biliyorum ama nasıl para kazanacağımı bilemiyorum. Cebimde 10M var bunu katlamam için ne yapmam lazım?

Arkadaşlar ilk kez GTA V oynayacagım. Biliyorum ama nasıl para kazanacağımı bilemiyorum. Cebimde 10M var bunu kalamam için ne yapmam lazım?

Hocam ilk sokaktan luks araba çalip satabilirsin ama biraz ugraştirir şirket açabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Kosatka al Full cayo perico yap başka türlü para kasılmaz.

Hocam araba olarak zentorno alacağım duruyor muydu ben daha yeni indiriyorum.

Telefonu aç, alışveriş sitesinde warstock isimli siteye gir, denizaltı olacak onu satın al (alamazsan yaz) sonra da o denizaltı ile cayo perico isimli heist yap her saat 1M alırsın.
Bu arada 10M para nasıl oldu hocam?

Hocam ben yılbaşında GTA V Full dolu paketini aldın megadalon shark paketi vardı onu almıstım.

Hocam araba olarak zentorno alacağım duruyor muydu ben daha yeni indiriyorum.

Duruyor ama araba almayın Online sunucular hile kaynıyor dediğim gibi kosatka ile cayo perico yapın daha sonradan deluxo vigilante scramjet veya insurgent gibi araçlardan alın tabii ara sıra isterseniz arabada alın ben marka garajları yapıyordum.

Duruyor ama araba almayın Online sunucular hile kaynıyor dediğim gibi kosatka ile cayo perico yapın daha sonradan deluxo vigilante scramjet veya insurgent gibi araçlardan alın tabii ara sıra isterseniz arabada alın ben marka garajları yapıyordum.

Hmm eyvallah dostum bunları yazdım bir kenara.

Yeni konular

Geri
Yukarı