GTA V Permanent Ban

Keremstein

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün gece server baya kalabalıktı herkes birbirini vuruyordu bende de tank vardı. Tankla beni vuranları felan vuruyordum. Sonra bana eğleniyor musun diye mesaj attı bir oyuncu. Baya vakit geçtikten sonra kapadım oyunu bu sabah açtığımda Permanent Ban diyordu. Hiç bir şey yapmadım. Daha öncede böyle şeyler yüzünden 3 kez ban yemiştim. Bu 4. Ban, yardım edebilecek var mı ?

Destek almayı denedin mi?
İngilizcem pek iyi değil Rockstar support a girdim de birşey anlamadım yardım edebilir misin acaba ?

Rockstar.png

İyi de bu bir ceza sebebi değil ki? Ceza sebebi olsa neden oyunda olsun?
Ve ayrıca SP de kullandığım Jordans mod menüsü silmeyi unuttum bu 3. Banımmış aynen böyle yazıyor :
You have banned from Grand Theft Auto Online Permanently. Return Grand Theft Auto V yardım edebilecek yokmu veya sıfırdan yeni bir çarla nasıl başlayabilirim ?

Yeni carla baslayabilmek icin yeniden satin alacaksin (pc se eger) ben 10 gunluk banlandim sucsuz yere rockstarada yazmayla ugrasma yardim eden yok senin ban sinirsizmi

Önce 14 gün sonra 2 ay sonra perma bann atıyor Rockstar. 3 bannı da "yanlışlıkla, suçsuz yere" yemen imkansız.

Jordan menüsünü single player için yüklemiş olsaydın online a geçmeye çalışırken oyunun kapanırdı, scripthookV geçmene izin vermez. Ama sen onlineda da oynayabilmek için menü ile crackli script hook kullanmışsın ve 2 kere ceza yemişsin bu da 3üncü olmuş.

Hak etmişsin.

Bende 2 hesabımla perma yedim, hiç mesaj falan da atmadım çünkü hile yaparsan yakalanırsan ceza yersin bu böyle. Ama yine hile yapmaya devam ediyorum. Çünkü shark cardlara verecek veya gece gündüz heist yapacak zamanım yok para yapmak, araç almak için...

Önce 14 gün sonra 2 ay sonra perma bann atıyor Rockstar. 3 bannı da "yanlışlıkla, suçsuz yere" yemen imkansız.

Jordan menüsünü single player için yüklemiş olsaydın online a geçmeye çalışırken oyunun kapanırdı, scripthookV geçmene izin vermez. Ama sen onlineda da oynayabilmek için menü ile crackli script hook kullanmışsın ve 2 kere ceza yemişsin bu da 3üncü olmuş.

Hak etmişsin.

Bende 2 hesabımla perma yedim, hiç mesaj falan da atmadım çünkü hile yaparsan yakalanırsan ceza yersin bu böyle. Ama yine hile yapmaya devam ediyorum. Çünkü shark cardlara verecek veya gece gündüz heist yapacak zamanım yok para yapmak, araç almak için...
Valla ben crack felan bilmiyorum. Ben GTA V mods sitesinden indirdim scripthook onu unuttum sonra silmeyi. Ban yedim sonra Jordan vardı onuda single player de lowrider arabalarını kullanmak için indirmiştim. Onu silmeyi unutup girdim online ye

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı