GTA V sapığı

İşletim sistemi
Windows 10

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 4-5 ay önce arkadaşım GTA V oynarken hile kullanan bir kullanıcıyı vuruyor. Devamında ise adam sürekli arkadaşımı takip ederek oyundan atıyor. O da gelip durumu izah etti. Ilk süreçte inanmadım çünkü arkadaş listesinde ekli olmadan onu bulması mümkün değil diye düşünüyordum. Ardından ben de oyunu indirdim. Ve dediklerinin gerçek olduğunu bizzat deneyimlemiş oldum. Adam her Session'da bizi buluyor ve oyunumuzu kapatıyor. Invite only oynuyoruz bu sefer yanımıza gelip tehdit edip oyunu kapatıyor. Sürekli kullanıcı adını değiştirdiği yüzünden kendisini bulamıyoruz. Bu sapıktan nasıl kurtuluruz? Bu arada siz söylemeden bahsedeyim kullanıcı adı ve değiştirilebilir tüm bilgileri değiştirmemize rağmen bizi buluyor.

-Feragat- bu benim social kullanıcı adım, bunu ekle geleyim bakim nasıl bir hileymiş o göreyim.
Sunucuna geldiğinde ESC players bölümünden profil görüntüle ile gerçek kullanıcıyı görebilirsin. Ama beni eklemeni tavsiye ederim. Belki ben musallat olurum ona: )

Arada girip oynuyorum fakat gerçekten mantıksız insanlar var Online da çoluk çocuk hile kasıyorlar sürekli.
Oynanmaz hale getiriyorlar.

Geçen biri bana kafayı taktı sürekli vurup öldürüyor. Görünmez moda alıyorum öyle takılıyorum uğraşılmaz bu tiplerle.

Not: Çok kişi şikayet ettim fakat hiç cevap alamadım. Bunlarla ilgili bir dönüş yapılıyor mu?

-Feragat- bu benim social kullanıcı adım, bunu ekle geleyim bakim nasıl bir hileymiş o göreyim.
Sunucuna geldiğinde ESC players bölümünden profil görüntüle ile gerçek kullanıcıyı görebilirsin. Ama beni eklemeni tavsiye ederim. Belki ben musallat olurum ona: )
EE9F3934-8420-42CA-B36A-3F0375805E94.jpeg

Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 4-5 ay önce arkadaşım GTA V oynarken hile kullanan bir kullanıcıyı vuruyor. Devamında ise adam sürekli arkadaşımı takip ederek oyundan atıyor. O da gelip durumu izah etti. Ilk süreçte inanmadım çünkü arkadaş listesinde ekli olmadan onu bulması mümkün değil diye düşünüyordum. Ardından ben de oyunu indirdim. Ve dediklerinin gerçek olduğunu bizzat deneyimlemiş oldum. Adam her Session'da bizi buluyor ve oyunumuzu kapatıyor. Invite only oynuyoruz bu sefer yanımıza gelip tehdit edip oyunu kapatıyor. Sürekli kullanıcı adını değiştirdiği yüzünden kendisini bulamıyoruz. Bu sapıktan nasıl kurtuluruz? Bu arada siz söylemeden bahsedeyim kullanıcı adı ve değiştirilebilir tüm bilgileri değiştirmemize rağmen bizi buluyor.
Eğer ekibinden biri şaka falan yapmıyorsa 2-3 hafta ara verin oyuna. Takip edip duran eleman unutur sizi.

GTA online'a girmeme sebeplerinden biri. Online hileci kaynıyor ve Rockstar hiçbir şey yapmıyor. Bu hileciler 1-2 haftada unutmaz sizi. Bu insanlar hayatlarını online'a vermiş, başka işi olmayan dünyanın en işsiz insanları.

Öncelikle Forum'da kaçıncı tehdit olacak bu? Her türlü haklısınız kimse kimseyi tehdit edemez görmekten sıkıldım artık.

Social Club'tan tanımadığınız bütün arkadaşları silin. Ondan sonra Home tuşuna basıp gizlilik ayarları gibi bir yer olmasi gerek oradaki butun seçenekleri me only yapın. Sonra modemi resetleyip ipnizi değiştirin. Bundan sonra invite only girin bulmasi ımkansız.

Bazı hileler kişinin rid adresi ile joinlenebilirler. Diğer taraftan gizlilikteki ayarlardan me only yapması belki bir ihtimal karşı hilede Online oldugunu göstermeyebilir. Belki oda.
En mantiklisi başka bir hilenin onunla uğraşması olabilir.
Ben gönüllüyüm arkadaş eklesin beni ilgilenirim :)

Reis profilindeki foto sana aitse dövmekle tehdit etmen yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı