GTA V Steam Kütüphaneden Kaldırılıp Yeni Alınırsa Her şey Sıfırlanır mi?

Qwerty6

Hectopat
Daha önce gift olarak GTA 5 almıştım. Oyunu kütüphanemden kalıcı olarak kaldırdım ve oyunu tekrardan aldım. Anlamadığım şey kalıcı olarak kaldırdım ve aldım her şey sıfırlanmış bir şekilde mi oynayacağım?
Herhangi bir ban olayı yok bu arada. Sadece herşeyi sıfırdan oynamak istiyorum Social Club yeni hesap açmak vb.

Son düzenleme:
Bir Steam hesabını sadece bir tane Social Club hesabına bağlanabilir diye biliyorum. Yeni bir GTA 5 alacaksan yeni bir Steam hesabı açmalıydın. Çünkü o Steam hesabın zaten bir kere bir Social Club hesabına bağlanmış. Bir Steam hesabını 2 Social Club'a bağlayamazsın. Yine aynı Social Club hesabına yönlendirecektir seni.
Bu arada her şeyi baştan oynayacaksan neden karakteri silip yeni bir karakter oluşturmadın ki? Öyle de baştan başlanabiliyordu. Tabii 120 leveli geçmediysen. 120 leveli geçtiysen her şeyin kilidi açıldığı için (level kilidi olan şeylerin) 500 level olup ta karakteri sıfırlarsan bile 120 levelden devam edecektin.
Nick de Social Club sayfasından değiştirilebiliyordu. Olmadı Rockstar Games'e ticket atardın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı