GTA V vs M&B BANNERLORD

shush

Hectopat
Harcamaya hazır 100 TL'ye sahibim ve uzun süredir GTA V almayı düşünüyorum. Bilgisayarımda çoğu oyunu sildim alan açmak için. Paramı biriktirdim, Perdigital'de indirim çıkmasını bekliyordum ki bir anda aklıma Bannerlord geldi. Açık dünya oyunlarını seviyorum. Ve aslında GTA serisine M&B serisinden daha bağlıyım. M&B serisinin oldları vardır ya, ben onlardan değilim. Herkes oyunu övdüğünde merak edip yanlışlıkla Warband yerine Mount&Blade'yi almıştım o kadar yani. Ama efsaneleşmiş ve gerçekten başarılı olan bu oyunun devamı sayılabilecek Bannerlord'u almak hem gündemi yakından takip etme şansı tanıyacak hem de ben sıcağı sıcağına oynamış olacağım. Bu ikilemde kaldım.. Biraz da popüler kültürün etkisiyle Bannerlord'u alacağım sanırım. Belli bir miktar param olduğunda hep hata yaparım. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Harcamaya hazır 100 TL'ye sahibim ve uzun süredir GTA V almayı düşünüyorum. Bilgisayarımda çoğu oyunu sildim alan açmak için. Paramı biriktirdim, Perdigital'de indirim çıkmasını bekliyordum ki bir anda aklıma Bannerlord geldi. Açık dünya oyunlarını seviyorum. Ve aslında GTA serisine M&B serisinden daha bağlıyım. M&B serisinin oldları vardır ya, ben onlardan değilim. Herkes oyunu övdüğünde merak edip yanlışlıkla Warband yerine Mount&Blade'yi almıştım o kadar yani. Ama efsaneleşmiş ve gerçekten başarılı olan bu oyunun devamı sayılabilecek Bannerlord'u almak hem gündemi yakından takip etme şansı tanıyacak hem de ben sıcağı sıcağına oynamış olacağım. Bu ikilemde kaldım.. Biraz da popüler kültürün etkisiyle Bannerlord'u alacağım sanırım. Belli bir miktar param olduğunda hep hata yaparım. Ne yapmalıyım?
GTA hayranı olarak 400 saati aşan bir sürem var GTA V'te. Eğer sen de seviyorsan bu seriyi, 5'i de seversin. Tek ya da arkadaşla olsun farketmez, oyun kendini bir şekilde oynatıyor. 350 saat boş oynamışım oyunda. Bir arkadaş bana yeni şeyler öğretti. Şu an yeni başlamışım gibi hissediyorum 😂 .

Hadi gel, Los Santos'ta yanlama zamanı. 😏

Adsız.png

Harcamaya hazır 100 TL'ye sahibim ve uzun süredir GTA V almayı düşünüyorum. Bilgisayarımda çoğu oyunu sildim alan açmak için. Paramı biriktirdim, Perdigital'de indirim çıkmasını bekliyordum ki bir anda aklıma Bannerlord geldi. Açık dünya oyunlarını seviyorum. Ve aslında GTA serisine m&b serisinden daha bağlıyım. M&b serisinin oldları vardır ya, ben onlardan değilim. Herkes oyunu övdüğünde merak edip yanlışlıkla Warband yerine mount&Blade'yi almıştım o kadar yani. Ama efsaneleşmiş ve gerçekten başarılı olan bu oyunun devamı sayılabilecek Bannerlord'u almak hem gündemi yakından takip etme şansı tanıyacak hem de ben sacağı sacağına oynamış olacağım. Bu ikilemde kaldım. Biraz da popüler kültürün etkisiyle Bannerlord'u alacağım sanırım. Belli bir miktar param olduğunda hep hata yaparım. Ne yapmalıyım?

Oyunu şimdi alacaksan alma arkadaşımda i9 9900K ve RTX 2080 Ti var hala kasıyor 3 ay bekle bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı