Çözüldü GTA V'te CPU 97 dereceye ulaşıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Adı nebilmem

Centipat
Oynarken merak ettim, sıcaklıklara bakayım dedim. CPU 97 derecede ve GPU 90 derecedeydi. Oyun ayarlarını GeForce Experience'tan optimize olarak kullanıyorum. Bilgisayar Monster notebook ve Control Center 3.0 uygulamasında oyun modunda, fanlar %100'de iken oynuyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oynarken merak ettim, sıcaklıklara bakayım dedim. CPU 97 derecede ve GPU 90 derecedeydi. Oyun ayarlarını GeForce Experience'tan optimize olarak kullanıyorum. Bilgisayar Monster notebook ve Control Center 3.0 uygulamasında oyun modunda, fanlar %100'de iken oynuyordum.

Bilgisayarın altını kapatmadan bir kitap koyun biraz yüksek dursun. Modlar arasından güç tasarrufu vs. varsa ona çekin.
Windows'u güncellemeniz gerekmekte.
Güncelledim
Yüksek sıcaklığın nedeni yazılımsal bir problem olabilir mi?
Bilgisayarın altını kapatmadan bir kitap koyun biraz yüksek dursun. Modlar arasından güç tasarrufu vs. varsa ona çekin.

Soğutucu alıp güç tasarrufu modunu devreye alınca işlemci eski sıcaklığına geri döndü. Ama bir sorum olacak eskiden performans modunda oynarken sorun çıkarmıyordu. Acaba ben yanlışlıkla bir ayar mı değiştirdim?
Düzeltme: Eski sıcaklığına döndü derken 70 derecelere geldi şu an, teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı