gta_sa.exe çalışmayı durdurdu hatası

bkzgr

Hectopat
Daha fazla  
Henüz 1 hafta öncesine kadar hiçbir hata almadan, aynı dosyalarla oynadığım GTA San Andreas, 2 gün önce gta_sa.exe çalışmayı durdurdu hatası vermeye başladı, bundan dolayı oyunun multiplayer versiyonunada giriş yapamıyorum, internetteki çözümlerin bir çocuğunu denedim ancak bir işe yaramadı, tekrardan yaptığım şeyleri alta bırakacağım, yardımcı olursanız sevinirim.

*Veri Yürütme Engellemesini kaldırdım.
*Oyunu 3 kez silip yükledim.
*Tüm modları kaldırdım.
*Uyumluluğu değiştirdim. (Hepsini tek tek denedim ancak hatayı düzeltmedi.)

@olyshoweR bu bilginin önünde saygıyla eğiliyorum...

Korsana destek vermiyoruz, oyunu orijinal alın. Orijinal ise de belirtin, yardımcı oluruz.

Son düzenleme:
Koraana destek yok. Korsan GTA:SA gta_sa.exe iken orijinal GTA:SA gta-sa.exe' dir.
Windows 10 kullanıyorsanız;

Windows 7,8,8.1 Kullanıyorsanız;

Oyununuz orijinal mi?
Sana çok garip bir şey söyleyeceğim. Oyunu sırf yasal olarak oynama hakkım olsun ve emeğe saygısızlık olmasın diye orijinal sürümü satın aldım ve korsan sürümü kullanıyorum.

Neden mi?
- Son orijinal sürümde de dahil çok büyük uyumluluk sorunları var. (Fare takılması, menüde donması gibi.)
- Mod yapılmasına izin verilmiyor. MTA SA gibi uygulamalar çalışmıyor.
- Silent's ASI Loader ismindeki yama kurulmuyor.
- Türkçe karakter yamalı mod sorunlu çalışmaktadır.

Silent's ASI Loader oyunun orijinal ve güncel sürümünde bile bilinen hataları giderir.

Mesela bir daha asla fare donma sorunu yaşamazsınız.
Bazı modlama sonrası harita yüklenmeme sorunu giderilmiştir. (Memory fix)
Bilinen bozulma sorunları kapatılmıştır.

Korsana destek yok. Korsan GTA:SA gta_sa.exe iken orijinal GTA:SA gta-sa.exe' dir.
Downgrade işlemi yapılan orijinal sürümünde gta_sa.exe geri geliyor. :D

Önerim orijinal Steam sürümünü satın alıp indir. Daha sonra orijinal dosyalar üzerinde downgrade işlemi yap. Silent's ASI Loader kur. Sorunsuz çalışacaktır ve dosyalar korsan olsa bile satın aldığın için yasal olarak oynamış olacaksın. :)

Bu arada oyunun orijinal sürümünü satın almazsan ben de destek olmayacağım. Benden bu kadar.

User Files klasorunde bulunan gta_sa.set dosyasini silip acmayi deneyin. Genelde sorunlar boyle cozuluyor.

Sorunu çözmedi.
Bu sorunu almadan once herhangi bir model/data gibi dosyalarda degistirme yaptiniz mi?

Evet yaptım ancak oyunu silip yüklediğimden dolayı tüm dosyalar sıfırlandı, oyunu silip yüklemekte çözüm olmadı.

Geri
Yukarı