GTA'da hile sonrası perma ban

muhammed5306

Hectopat
Arkadaşlar 1 ay önce hesabım askıya alındı, arkadaşlarımla aynı hileyi indirip kendimize para bastık benim hesap 1 ay askıya alındı fakat arkadaşlarım 1 hafta yasaklandı. Ben 1 ay bekledim ve 1 ayın sonunda kalıcı olarak yasaklandım ve bu benim ilk banım. 3 arkadaşımda 1 hafta yedi, ben kalıcı olarak yasaklandım. Çözümü var mıdır? Oyunu Rockstar'dan aldım 88 TL'ye bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş kusura bakmada bunun açığı kapalısı olmaz. Arkadaş hile kullanmış ban yemiş. Bunun nesi çözüm? Rockstar'a şey mi decek"biz arkadaşlarla hile açtık onlar 1 hafta yedi ben perma yedim acaba benim banımı 1 hafta yapar mısınız?"

Dostum biz burada çözüm bulmaya çalışmıyoruz açılmıycağını söyleyip geçebilirsin arkadaş akıllanmıştır akıllanmamıştır bu bizi ilgilendirmez oh olsun iyi olmuş yeni hesabında da ban ye belki adamın milyonları var napıcaksın adamın oyun almasınımı engelliyceksin? Hayır dostum ben buradaki tavrı biraz daha hafif verilmesini rica ediyorum kısacası buraya gelip bunları yazmanın bir faydası yok :)

Yeni konular

Geri
Yukarı