GTA'da hile sonrası perma ban

muhammed5306

Hectopat
Arkadaşlar 1 ay önce hesabım askıya alındı, arkadaşlarımla aynı hileyi indirip kendimize para bastık benim hesap 1 ay askıya alındı fakat arkadaşlarım 1 hafta yasaklandı. Ben 1 ay bekledim ve 1 ayın sonunda kalıcı olarak yasaklandım ve bu benim ilk banım. 3 arkadaşımda 1 hafta yedi, ben kalıcı olarak yasaklandım. Çözümü var mıdır? Oyunu Rockstar'dan aldım 88 TL'ye bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum biz burada çözüm bulmaya çalışmıyoruz açılmıycağını söyleyip geçebilirsin arkadaş akıllanmıştır akıllanmamıştır bu bizi ilgilendirmez oh olsun iyi olmuş yeni hesabında da ban ye belki adamın milyonları var napıcaksın adamın oyun almasınımı engelliyceksin? Hayır dostum ben buradaki tavrı biraz daha hafif verilmesini rica ediyorum kısacası buraya gelip bunları yazmanın bir faydası yok :)

Açıkcası ben burada kızdığım nokta yaptığı yüzsüzlük.Hem hile açıyor hem de buraya gelip arkadaşlar bir çözümü yok ya diyor. Bune şimdi?

Arkadaşlar 1 ay önce hesabım askıya alındı, arkadaşlarımla aynı hileyi indirip kendimize para bastık benim hesap 1 ay askıya alındı fakat arkadaşlarım 1 hafta yasaklandı. Ben 1 ay bekledim ve 1 ayın sonunda kalıcı olarak yasaklandım ve bu benim ilk banım. 3 arkadaşımda 1 hafta yedi, ben kalıcı olarak yasaklandım. Çözümü var mıdır? Oyunu Rockstar'dan aldım 88 TL'ye bu arada.
88 TL veripte hile açan birisin...Büyük cesaret mi diyeyim büyük hata mı,bilmiyorum neyse...İyi olmuş sana :D

İyi olmuş :) ben Türkçe yama kurarken bile korkuyorum ne bu cüret?
sırf korkumdan türkçe yama kurmadım.Bi ara internet kablosunu çekip story modu bitirip yamayı kaldırdıktan sonra internet kablosunu geri yerine takacağım :D zaten 40 fpslerde falan oynuyorum ben bu oyunu...bir de ban yersem kahrımdan yatağa düşerim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı