GTX 1050 AMD 3 2200 ETS 2 FPS ne olur?

İşletim sistemi
Windows 10

bqr2n

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
16gb 3200mhz
SSD veya HDD modeli
480gb SSD 500gb hdd
Ekran kartı
GTX 1050ti
İşlemci
AMD 3 2200G
GTX 1050 Ti 4 GB AMD 3 2200G ETS 2 ortalama kaç FPS verir?

Hangi çözünürlükte, hangi ayarlarda mesela? Dümdüz kaç FPS alır sorusuna ne gibi bir yanıt verebiliriz ki? Ben nereden bileyim senin 4K çözünürlükte oynamayacağını? Ya da ne bileyim 720p çözünürlükte oynayamayacağını?

1080p ultra grafiklerde 60+ alıyor. Aşağı yukarı aynı FPS değerlerini alırsın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ultra ayarlarda 70 FPS alırsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
V-Sync açmış oynuyor burada. 60 FPS kilitli bu videoda, o yüzden bu videoyu örnek olarak atmak pek mantıklı değil. 70 FPS'yi nereden gördünüz ki? Video boyunca 60 FPS sabit oyun. Ayrıca Ultra grafik olduğu da yazmıyor. Göstermemiş de.

Hangi çözünürlükte, hangi ayarlarda mesela? Dümdüz kaç FPS alır sorusuna ne gibi bir yanıt verebiliriz ki? Ben nereden bileyim senin 4K çözünürlükte oynamayacağını? Ya da ne bileyim 720p çözünürlükte oynayamayacağını?

1080p ultra grafiklerde 60+ alıyor. Aşağı yukarı aynı FPS değerlerini alırsın:

1080p

monitör 1080p mi
evet

V-Sync açmış oynuyor burada. 60 FPS kilitli bu videoda, o yüzden bu videoyu örnek olarak atmak pek mantıklı değil. 70 FPS'yi nereden gördünüz ki? Video boyunca 60 FPS sabit oyun. Ayrıca Ultra grafik olduğu da yazmıyor. Göstermemiş de.

Ultra grafik video açıklamasında yazıyor. FPS değeri de aynı sistemi zamanında kullandığım için biliyorum, 70FPS alır yani. Videoyu da görmesi için attım. Sıkıntısız oynar kısaca.

65 70 alırsın ultrada.

+100 FPS rahat rahat oynarsın merak etme.

O kadar FPS alamaz.

65 70 alırsın dediğim gibi.

All setting Ultra yazıyor.

1080p Ultra da ortalama 55 - 60 FPS arası alırsın 1080p high da 70 - 75 FPS alırsın.

55'e düşmez, ETS 2 bu. 65 70 dolanır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı