GTX 1050 driver güncellenmiyor

Experience’den olmadı mı diyecektiniz acaba ? Çünkü attığınız fotoğrafda olmuş gibi gözükmüyor. Aman neyse boşverin sonuçta sorun çözülmüş bende gereksiz ayrıntıya giriyorum :). İyi geceler diliyorum.
çok özür dilerim yanlıs yazmısım olmadı diyecektim manuel indirdim bakalım olcakmı
Şuradan indirip siz yükleyin belli ki windows sıkıntı yaşıyor.
1579123417322.png

böyle oldu

Büyük ihtimal eski yükleme deneylerinin kalıntıları var.
Buradan ddu indirip eski sürücüleri ve/veya kalıntıları temizlemeyi dener misiniz?

Buradan ddu indirip eski sürücüleri ve/veya kalıntıları temizlemeyi dener misiniz?
hemen deniyorum

Şimdi farkettim paylaştığınız scrende 'başka kurulumlar sürüyor" diyor. Acaba win10 güncelleme alıyor olabilir mi, güncelleme ekran kartınızı kuruyor olabilir mi?

Şimdi farkettim paylaştığınız scrende 'başka kurulumlar sürüyor" diyor. Acaba win10 güncelleme alıyor olabilir mi, güncelleme ekran kartınızı kuruyor olabilir mi?
yok birsey farketmedim
kaldırdım herseyi o programdan sonra tekrar yükledim böyle oldu simdi ne nalet birseymis ya
1579124744400.png

Bana öyle geliyor ki windowsta birşeyler eksik veya halen güncelleme alıyor.
Ben olsam baştan fortmatlar ve ardından anakart sürücülerini düzgün yükler daha sonra ekran kartını yüklerdim.
Zira windows eski bir Gforce sürücüsü yüklerdi.

Dosya Ekleri

• 1579123417322.png
    1579123417322.png
    33,2 KB · Görüntüleme: 24
kaldırdım herseyi o programdan sonra tekrar yükledim böyle oldu simdi ne nalet birseymis ya Eki Görüntüle 487125
Bana öyle geliyor ki windowsta birşeyler eksik veya halen güncelleme alıyor.
Ben olsam baştan fortmatlar ve ardından anakart sürücülerini düzgün yükler daha sonra ekran kartını yüklerdim.
Zira windows eski bir Gforce sürücüsü yüklerdi.
yani korsan cd den de olabilir

Eğer anakartınız daha önce düzügün çalışıyorduysa bu makinede yazılımdan şüphelenmelisiniz. Windowsu 1 sefer yapılandıracaksınız. Sakince temiz bir win kalıp bulup yeniden yüklerseniz rahat edeceksiniz.
Bence artık cd lerle bile artık uğraşmayın. Güncel bir iso edinin internetten ve rufus ile flas boot yapın. Boot flası herzaman heryerde herzaman kullanabileceksiniz.
Ayrıca yükleme bitince önce güncellemeleri alın. Eski bir sürümü de olsa windows size Gtx 1050 sürücüsünü kuracaktı.
Eğer dediğimi yapmak istemiyorsanız şimdi tüm güncellemeleri almayı deneyin. Güncellemeler bitince aygıt yöneticisine bakın eksik ünlemli birşey olmamalı.

Eğer anakartınız daha önce düzügün çalışıyorduysa bu makinede yazılımdan şüphelenmelisiniz. Windowsu 1 sefer yapılandıracaksınız. Sakince temiz bir win kalıp bulup yeniden yüklerseniz rahat edeceksiniz.
Bence artık cd lerle bile artık uğraşmayın. Güncel bir iso edinin internetten ve rufus ile flas boot yapın. Boot flası herzaman heryerde herzaman kullanabileceksiniz.
Ayrıca yükleme bitince önce güncellemeleri alın. Eski bir sürümü de olsa windows size Gtx 1050 sürücüsünü kuracaktı.
Eğer dediğimi yapmak istemiyorsanız şimdi tüm güncellemeleri almayı deneyin. Güncellemeler bitince aygıt yöneticisine bakın eksik ünlemli birşey olmamalı.
tamamdır flash ile deneyeceğim yakın arkadaşlarımdan genede cevaplarınız için teşekkürler konuyu kapatıyorum. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı