GTX 1050 Ekran kartımı nasıl soğutabilirim?

Aah ah. ASUS Dual RTX 3060 Ti 7K idi 2 ay önce. 13K ya RTX 3060 Ti sistem alacaktım ne güzel. 2 hafta önce 24K ya çıktı 3060 Ti. 15k ya düşmüştü şu an tekrar 17k oldu :(

Yok fanlar hiç çalışmıyor bile. Ama ben buz gibi olsun istiyorum.
Knk ben tam alıcaktım 17k ya 3070 5600x 100 stok vardı kredi kartı için babama söyledim telefonu açıp gösterene kadar stok bitti dediğim şeyler 30 sn de oldu millet kafayı yemiş

Kanka ben tam alacaktım 17k ya 3070 5600X 100 stok vardı kredi kartı için babama söyledim telefonu açıp gösterene kadar stok bitti dediğim şeyler 30 sn de oldu millet kafayı yemiş.

Türkiye'de orta ayar birisi yok ki. Ya çok zenginler var ya çok fakirler ya da fakir olmasına rağmen oyunla kafayı bozmuş 3080 Ti alanlar. Aynı benim gibi :D
Borç gırtlağı aşmış ekonomi ortada ben gittim 4.5k ya dolar 16.42 iken GPU ve PSU hariç sistem aldım parça parça :D

Hocam kafam karıştı fanlar bozuk olduğu için bir yöntem mi arıyorsunuz şimdi siz?

Yok, fanlar cayır cayır. Buzdan farksız olsun istiyor GPU'su. Enteresan bir çar ne diyelim. 😁

Yok, fanlar cayır cayır. Buzdan farksız olsun istiyor GPU'su. Enteresan bir çar ne diyelim. 😁

Hocam fanları Afterburner ile 100 yapınca 45 dereceyi geçmiyor. Ömrünü ne kadar kısaltır? Bir de ekran kartı üretimden bu yana ne kadar süre çalışmış öğrenmenin yolu var mı?

Hocam fanları Afterburner ile 100 yapınca 45 dereceyi geçmiyor. Ömrünü ne kadar kısaltır? Bir de ekran kartı üretimden bu yana ne kadar süre çalışmış öğrenmenin yolu var mı?

Yapmamanı tavsiye ederim açıkçası, çok ses çıkarır. Ömür konusunda tam bir fikrim yok, ama yine de çok fazla döndürmemekte fayda var lüzumsuz yere.

İkincisi hakkında hiçbir fikrim yok.

Hocam - 300 istiyorum olmaz mı? Şaka bir yana gerçekten soğuk olmasını istiyorum siz şaka peşindesiniz. Hocam bir öneri verseniz keşke?

Hocam ikisini aynı anda yapmak imkansız eğer performans istiyorsanız Custom fan araştırabilirsiniz. Eğer düşük sıcaklık peşindeyseniz silent fan bakın kartınıza uyumlu varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı