GTX 1050 Ekran kartımı nasıl soğutabilirim?

Knk gerçekten manyaksan gpu nun üzerine sıvı soğutma kiti al

Yapmamanı tavsiye ederim açıkçası, çok ses çıkarır. Ömür konusunda tam bir fikrim yok, ama yine de çok fazla döndürmemekte fayda var lüzumsuz yere.

İkincisi hakkında hiçbir fikrim yok.

Hocam peki %40? %40 ile %0 arasında hiç ses farkı yok. En fazla 54 derece oluyor 40 da.

Hocam kasanın fanları 21.2 dB imiş. Neye benzer sesi? Rahatsız eder mi? 1200 devir 21.2 dB.

Türkiye'de orta ayar birisi yok ki. Ya çok zenginler var ya çok fakirler ya da fakir olmasına rağmen oyunla kafayı bozmuş 3080 Ti alanlar. Aynı benim gibi :D
Borç gırtlağı aşmış ekonomi ortada ben gittim 4.5k ya dolar 16.42 iken GPU ve PSU hariç sistem aldım parça parça :D
Knk ben orta halliyim hatta ortanın bi tık üstü

Hocam peki %40? %40 ile %0 arasında hiç ses farkı yok. En fazla 54 derece oluyor 40 da.

Hocam kasanın fanları 21.2 dB imiş. Neye benzer sesi? Rahatsız eder mi? 1200 devir 21.2 dB.

40% standarttır fan hızlarında yük altı için, ses konusunda rahatsız etmiyorsa ve soğutma konusunda tatmin ediyorsa kullanabilirsin.

Neye benzer kısmını anlamadım, dümdüz fan sesi :D 21.2 dB sessiz sayılabilir, çok duyulmaz daha doğrusu.

40% standarttır fan hızlarında yük altı için, ses konusunda rahatsız etmiyorsa ve soğutma konusunda tatmin ediyorsa kullanabilirsin.

Neye benzer kısmını anlamadım, dümdüz fan sesi :D 21.2 dB sessiz sayılabilir, çok duyulmaz daha doğrusu.

Yani bir kettle sesine mi benzer? Saç kurutma makinesine mi? Yürüme sesi mi? Günlük hayattaki neye benzer 21.2 dB.

Yani bir kettle sesine mi benzer? Saç kurutma makinesine mi? Yürüme sesi mi? Günlük hayattaki neye benzer 21.2 dB.

Bilemiyorum vallahi, bunlar arasında en yakın saç kurutma makinesinde yavaş veya respect modu gibi geldi. Bi' tık daha düşüğü tabii.

Geri
Yukarı