GTX 1050 ile Windows 8.1'e geçilmeli mi?

2019 kuracaktım diğer arkadaş önermişti.
2015 LTSB'nin kaynak tüketimi daha stabil, daha performanslı. Ben 2GB RAM'li sistmeimde öyle gözlemlemiştim. Linklerini belirttim, güvenilir siteler. 2019 LTSC kurmak isterseniz:

2015 LTSB:

Linklere sağ tık "Bağlantıyı farklı kaydet" yapın.

NOT: Sorumluluk kabul etmiyorum.

Son düzenleme:
2015 LTSB'nin kaynak tüketimi daha stabil, daha performanslı. Ben 2 GB RAM'li sistmeimde öyle gözlemlemiştim. Linklerini belirttim, güvenilir siteler. 2019 LTSC kurmak isterseniz:

2015 LTSB:

Linklere sağ tık "bağlantıyı farklı kaydet" yapın.

Tıklayınca direk indirmeye başladı teşekkür ederim. Bir de şey soracağım diski sıfırlamadan geçersem sıkıntı olur mu dosyaları silmeden yani?

İstediğin sürümü indirebilirsin, Technopat Sosyal'deki LTSB/LTSC linkleri de bu siteden geliyor:
LTSB daha eski olduğu için daha hafif olarak düşünülebilir fakat LTSC hafif ve güncel. Yine de 2015 sürümü bile 2025 yılına kadar destek almaya devam edecek.

LTSB 2015 kuruyorum şu an yardımın için teşekkür ederim.

Tıklayınca direk indirmeye başladı teşekkür ederim. Bir de şey soracağım diski sıfırlamadan geçersem sıkıntı olur mu dosyaları silmeden yani?
Sıkıntı olmaz aslında ben öyle yaptığımda dosyalar silinmemişti, sende nasıl olur bilemem. Sorumluluk kabul etmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı