GTX 1050 laptop kasmaya başladı

• Konuyu başlatan OnePC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 500
153 GB Boş alan var hocam.

153 GB boş alan mı? E neden bu kadar RAM harcanıyor ve PC kasıyor bilmiyorum. Şu programı kurun da işlemci sıcaklığına bir bakın yüksek ihtimal size sıcak gelmiyordur.

153 GB boş alan mı? E neden bu kadar RAM harcanıyor ve PC kasıyor bilmiyorum. Şu programı kurun da işlemci sıcaklığına bir bakın yüksek ihtimal size sıcak gelmiyordur.
Hocam bunu en son uygular şimdi değil bi dediklerimizi yapsın ilk önce.

Normalde ısındığında baya hissederim. Sıcaklık hiç yok şu anda. Çünkü nerenin ısındığınu biliyorum. Ses de hiç çıkmıyor. Şu anda %7 CPU kullanıyor. %70 Bellek kullanıyor. Bilgisayar boşta şu anda.

Hocam yanlış anlamayında siz niye depolama ile RAM'i aynı tutuyorsunuz? Depolama ne alaka RAM ne alaka?

Normalde ısındığında baya hissederim. Sıcaklık hiç yok şu anda. Çünkü nerenin ısındığınu biliyorum. Ses de hiç çıkmıyor. Şu anda %7 CPU kullanıyor. %70 Bellek kullanıyor. Bilgisayar boşta şu anda.
Dediğim şekilde virüs taraması yaptırın malwarebytes ile.

Geri
Yukarı