GTX 1050 laptop kasmaya başladı

• Konuyu başlatan OnePC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 499
Avast'ı verdiğim ayarlarla kurun, bu ayar sadece dosya koruma özelliğini barındırıyor ve öbür özellikler yok sadece virüs koruması video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu şekilde çok az RAM yiyor (10 MB bende kullanıyorum)
Hocam hatta hiçbir Anti-Virüs programı bile kullanmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum şu dönemde. Bilinçli bir bilgisayar kullanıcısı iseniz tamamen arkada bellek yemekten başka bir işlevi olmuyor bu tarz Anti-Virüs programlarının ve Windows Defender gibi bir Anti-Virüs'te var bilgisayalarda şu an.

Hocam hatta hiçbir Anti-Virüs programı bile kullanmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum şu dönemde. Bilinçli bir bilgisayar kullanıcısı iseniz tamamen arkada bellek yemekten başka bir işlevi olmuyor bu tarz Anti-Virüs programlarının ve Windows Defender gibi bir Anti-Virüs'te var bilgisayalarda şu an.

Evet daha bugün virüsden kurtardı beni hatta. Hemde KMSpico'dan

Virüs mü var bilgisayar da yani?

Sorun ne tam olarak?

Hayır yok olup olmadığı kesin değil, şimdilik Avast'ı silip cihaza Malwarebytes indirip kurun ardından tarama yapın Malwarebytes ile virüs varsa silecektir, sonra bu ayarlarla Avast'ı tekrar kurabilirsiniz.

Windows Defender çok fazla RAM yiyor çok abartı yani, RAM'i az olan PC'lerde kullanılması mümkün değil.

Hayır yok olup olmadığı kesin değil, şimdilik Avast'ı silip cihaza Malwarebytes indirip kurun ardından tarama yapın Malwarebytes ile virüs varsa silecektir, sonra bu ayarlarla Avast'ı tekrar kurabilirsiniz.
Tamam da YouTube’a bile gitmezken nasıl indirebilirim ki ? Aşırı kasıyor. Masaüstünde duruyor boş boş şu anda.

Hocam şimdi virüs gitti, sıcaklık da normal, geriye depolama fazlalığı ve parça bozulması kalıyor. Kaç GB boş alan var diskte?

Geri
Yukarı