GTX 1050 Sistemde GTA 5 çerçeveleri geç yükleniyor

Patrick.Bateman

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5 de çevreyi geç yüklüyor bina yerler ve benzeri.
Sistemim Zotac NVIDIA GeForce GTX 1050 2 GB.
Intel Core i7-4790 @ 3.60 GHz Turbo Boost 4.00 GHz.
16 GB RAM 500 GB hard disk ve 120 GB SSD.
Yardim edin lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi günler.

Geç yükleme uzaktakı şeylerimi görmüyorsun ya da diyelim kapıdan çıktın durdun ve yavaş yavaşmı yukluyor.
HDD hızından kaynaklı olabilir ve oyunu min ayarlara çekin.

Son düzenleme:
Muhtemelen HDD kaynaklı. Oyun hangi diskte kurulu?
Hdd
Geç yükleme uzaktakı şeylerimi görmüyorsun ya da diyelim kapıdan çıktın durdun ve yavaş yavaşmı yukluyor.
HDD hızından kaynaklı olabilir ve oyunu min ayarlara çekin.
Yavaş
HDD hızından kaynaklı olabilir ve oyunumin ayarlara çekin.

Çok yavaş yüklemiyor ama geç yüklüyor ama görünüyor her şey.
HDD hızından kaynaklı olabilir ve oyunumin ayarlara çekin.

Hocam SSD'ye nasıl atarım?
Muhtemelen HDD kaynaklı. Oyun hangi diskte kurulu?
Hocam HDDde oyun ssdye nasıl atarim?

Yer var ise SSD'ye taşıyın diyeceğim, fakat SSD'de yer olduğunu düşünmüyorum. CrystalDiskMark ile HDD'ye hız testi yapıp sonuçları paylaşın.

Platform üzerinden mi oynuyorsunuz?

Doğru SSD'de yer yok ve Rockstar'i Games Launcher'den oynuyorum.
Yer var ise SSD'ye taşıyın diyeceğim, fakat SSD'de yer olduğunu düşünmüyorum. CrystalDiskMark ile HDD'ye hız testi yapıp sonuçları paylaşın.

Platform üzerinden mi oynuyorsunuz?
Hocam hız testini atarımda duzelmezmi bu

Tek çözümü SSD'ye geçmek hocam. Ağır oyunlarda hızlı doku yüklenmesi için SSD şart oluyor bu noktada. HDD yavaş kalıyor maalesef.

Tamam hocam iyi gunler.
Tek çözümü SSD'ye geçmek hocam. Ağır oyunlarda hızlı doku yüklenmesi için SSD şart oluyor bu noktada. HDD yavaş kalıyor maalesef.

Hocam aklıma geldide darboğaz olur mu?
Hocam bakarmisin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı