Çözüldü GTX 1050 Ti sistem DayZ'de kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efehan öz

Femtopat
Daha fazla  
Işlemcim Intel Pentium G4600.
Ekran kartı MSI GTX 1050 Ti.
8 GB RAM.
Anakart H110 PRO VD.
1 hafta önce kasmayan oyun birden kasmaya başladı. İşlemci ekran kartı sıcaklığı da en fazla 50 derece oluyor. Temizlikleri de yaptım hem CPU hem bellek %99 kullanmaya başladı. Eskiden böyle bir sıkıntım olmuyordu. Ne olduysa 1 günde oldu. Bilgisayarı birçok farklı programla taradım yine kasmaya devam ediyor. Oyun DayZ yardımcı olursanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
2 çekirdekli bir işlemcin var. Bana normal geldi kanka.
Gereksiz hizmetleri ve arka planda çalışan uygulamaları kapat. Önüne geçersin bu durumun belki.
2 çekirdekli bir işlemcin var. Bana normal geldi kanka.
Gereksiz hizmetleri ve arka planda çalışan uygulamaları kapat. Önüne geçersin bu durumun belki.

Çözüm
Işlemcim Intel Pentium g4600.
Ekran kartı MSI GTX 1050 Ti.
8 GB RAM.
Anakart H110 PRO VD.
1 hafta önce kasmayan oyun birden kasmaya başladı. İşlemci ekran kartı sıcaklığı da en fazla 50 derece oluyor. Temizlikleri de yaptım hem CPU hem bellek %99 kullanmaya başladı. Eskiden böyle bir sıkıntım olmuyordu. Ne olduysa 1 günde oldu. Bilgisayarı birçok farklı programla taradım yine kasmaya devam ediyor. Oyun DayZ yardımcı olursanız.

Sürücülerden kaynaklı olabilir bende 1050 Ti kullanıyorum ve son 1 haftadır bazı oyunlarda kasmaya başladı.

Hocam ekran kartı kullanımlarını da atar mısınız? Darboğaz var gibi işlemci %99 darboğaza işaret.
İşlemcin zaten yeterli değil 1050 Ti için.

Yeni konular

Geri
Yukarı