GTX 1050 Ti sistemde eFootball 2024 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

nomore2k

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
GTX 1050 Ti GamingX
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600
Merhaba, başlıkta olduğu gibi oyun kasıyor. Gol sevinçlerinde kornerlerde inanılmaz kasıyor, oyunun dosya konumundan settings.exe uygulamasına girip baktığımda işlemci ve RAM kısmı "İyi", GPU ve VRAM kısmı "OK" gözüküyor. Oyun ayarlarında FPS seçme ayarı gibi bir şey de göremedim mobilde olmasına rağmen. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, başlıkta olduğu gibi oyun kasıyor. Gol sevinçlerinde kornerlerde inanılmaz kasıyor, oyunun dosya konumundan settings.exe uygulamasına girip baktığımda işlemci ve RAM kısmı "iyi", GPU ve VRAM kısmı "ok" gözüküyor. Oyun ayarlarında FPS seçme ayarı gibi bir şey de göremedim mobilde olmasına rağmen. Ne yapmalıyım?

Oyunda optimizasyon sorunu var APU sistemte de heşey de good gösteriyordu galiba oyun açılmıyordu bile FIFA iyidir hocam FIFA oynayın.

Merhaba, başlıkta olduğu gibi oyun kasıyor. Gol sevinçlerinde kornerlerde inanılmaz kasıyor, oyunun dosya konumundan settings.exe uygulamasına girip baktığımda işlemci ve RAM kısmı "İyi", GPU ve VRAM kısmı "OK" gözüküyor. Oyun ayarlarında FPS seçme ayarı gibi bir şey de göremedim mobilde olmasına rağmen. Ne yapmalıyım?i
Optimizasyondan oluyor. Benim laptopta da aynı sorunlar mevcut.

Merhaba, başlıkta olduğu gibi oyun kasıyor. Gol sevinçlerinde kornerlerde inanılmaz kasıyor, oyunun dosya konumundan settings.exe uygulamasına girip baktığımda işlemci ve RAM kısmı "iyi", GPU ve VRAM kısmı "ok" gözüküyor. Oyun ayarlarında FPS seçme ayarı gibi bir şey de göremedim mobilde olmasına rağmen. Ne yapmalıyım?

Bende de aynı kart var ama bende hiç kasma yok sizinki drop gibi mi yoksa heptenmi kasıyor?

Bende de aynı kart var ama bende hiç kasma yok sizinki drop gibi mi yoksa heptenmi kasıyor?
Oyun 30 fps gibi monitörüm 165Hz olmasına rağmen. Kornerlerde ve gol sevinçlerinde 10 Fps gibi hissettiriyor normal maça devam ederken 30 Fps gibi hiç akıcı değil. Çoğu oyunu kaldırıyor sistemim oyunu düşük çözünürlüğede çekemiyorum settings kısmında tam ekran seçiliyken çözünürlük seçilmiyor 1280x720 falan gösteriyor.

Oyunda optimizasyon sorunu var APU sistemte de heşey de good gösteriyordu galiba oyun açılmıyordu bile FIFA iyidir hocam FIFA oynayın.
Fifanın defansını becerebilsem oynayacağım da.

gtx 1050 2 gb ile 60 fps sabit alıyorum hocam ayarları kısın orta ayarlarda kalsın herşey çözünürlük 1920 1080 ölçekleme 100 olsun gerisi size kalmış

Yeni konular

Geri
Yukarı