GTX 1050 Ti sistemde Valorant'ta FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Darkstar3310

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Valorant'ı bilgisayarıma yeni yükledim fakat FPS düşmesi problemi yaşadım ciddi oranda. Oyun içerisinde iken FPS'im 140-150 civarında iken bir anda 1-2'ye düşüyor. Daha önce hiçbir oyunda yaşamadım böyle bir şey. Karakterim hareketsiz iken bir problem yok. Ama "WASD" tuşlarından herhangi birine bastğım an veya karşıma biri çıktığı an FPS yerlerde sürünüyor adeta. Bütün driver güncellemelerimi yaptım, YouTube'deki FPS arttırma videolarını izledim ve yaptım fakat hiçbir şey değişmedi. Laptop kullanıcısıyım sistemim çok kötü değil, yani daha kötü sistemlerde sıkıntısız Valorant oynayanı gördüm. Bende neden böyle oluyor anlayamadım. Bu sorunla daha önce karşılaşmış ve çözmüş biri varsa yardım edebilir mi lütfen?

Sistemim:
  • GTX 1050 Ti.
  • i7-7700HQ.
  • 16 GB DDR4 RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce kullanım ve sıcaklık değerlerinizi bilmemiz gerek, FPS`in özellikle 1-2 olduğu durumlarda sıcaklık ve kullanım değerlerine bakınız mümkün ise ekran görüntüsü atınız.

Şu video yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı