GTX 1050 Ti tanıtma sorunu

Elimde Clover EFI bulunmamakta. Ryzen Config ile sorunsuz kurulum yapabiliyor olmanız lazım.

Kemal Alkın'ın High Sierra 10.13.6 AMD Intel Clover imajını indirip denedim bu hata karşıma çıktı:

Dosya Ekleri

• FBFD4C3C-26CA-4CC8-98A4-180DFD705FF2.jpeg
    FBFD4C3C-26CA-4CC8-98A4-180DFD705FF2.jpeg
    98,5 KB · Görüntüleme: 27
Eski sistemde baştan kurulum yaparsan şu şekilde dener misin? WebDriver'ı benim konumdaki gibi yükle.
Boot args kısmına sadece şu komutlar olsun
debug=0x100 keepsyms=1 npci=0x2000 nvda_drv_vrl=1

Birkaç yeniden başlatma ile geçiyor bu, bir de Boot with injected kexts seçeneğini deneyebilirsiniz.

Clover ile denedim ama sistem aynı hatada takılıyor.

Eski sistemde baştan kurulum yaparsan şu şekilde dener misin? WebDriver'ı benim konumdaki gibi yükle.
Debug = 0x100 keepsyms = 1 npci = 0x2000 nvda_drv_vrl = 1

Halihazırda yüklü olan sistemimde OpenCore Config dosyamda Boot-args kısmında yazılı olan bütün kodları sildim sizin verdiğiniz kodu yazdım, sistemim sıkıntısız Boot etti ama ekran kartı yine çalışmadı.
OpenCore ile tekrar kurulum yapacağım kurulum yapmadan önce bu komutları Boot-args kısmına ekleyeceğim.
debug=0x100 keepsyms=1 npci=0x2000 nvda_drv_vrl=1
Baştan kurulum yaptım boot-args kısmında eski komutları tamamen silip bu komutları ekledim sonrada nvidia web driver’i yükledim ama Ekran kartım yine çalışmadı .😢😞☹️

Son düzenleme:

Geri
Yukarı