GTX 1050 Ti'lik sistem iyi mi?

Arkadaşın topladıkları 8753 TL tutuyor. Tek eksiği monitör?
Yok kanka şöyle anlatayım diyelim ben bu sistemi tek tek alıp topladım. İkinci el monitörlere baktım taksitli bulamadım. Hadi çok çok sıfır 2000 e aldım. Klavye aldım. Mouse aldım. Kulaklık aldım. Yine geçiyor bak kısıtlı diyorum anlamıyorsunuz. Onun yerine çok bilmişlik yapıyor diye yargılıyorsun. Tamam kardeşim en bilen sensin en iyi sensin. Bilgisayar tanrısısın.

Arkadaşın topladıkları 8753₺ tutuyor tek eksiği monitör?

Kafası basmıyor çünkü de ondan her şey hazır gelsin tek tek almakla uğraşmayayım istiyor arkadaş.

Çok bilmişlik yapıyor kısaca.

Saçmalık bilgisayarcıya toplatır çok çok oda 200 TL bir şey ne gerek var bu hazıra konmuşluğa.

Yok kanka şöyle anlatayım diyelim ben bu sistemi tek tek alıp topladım. İkinci el monitörlere baktım taksitli bulamadım. Hadi çok çok sıfır 2000'e aldım. Klavye aldım. Mouse aldım. Kulaklık aldım. Yine geçiyor bak kısıtlı diyorum anlamıyorsunuz. Onun yerine çok bilmişlik yapıyor diye yargılıyorsun. Tamam kardeşim en bilen sensin en iyi sensin. Bilgisayar tanrısısın.

İlla bizi gece gece bilgisayar toplatacak mısın toplanır istersen atayım.

Saçmalık bilgisayarcıya toplatır çok çok oda 200 TL bir şey ne gerek var bu hazıra konmuşluğa.
İstesem toplayabilirim bir gün param olursa öyle de yapacam. Ben bu pc yi 2 3 sene kullanıp. Yükseltmek için aldım şu anda pek bir önemi yok. Arkadaş sırf 10 15 fps fazla bir sistem için bana sitem etmiş çok da umrumda değil, sonuçta en çok bilen o

İlla bizi gece gece bilgisayar toplatacak mısın toplanır istersen atayım.
Tamam kardeşim topla ama benim anlatmak istediğim 10 15 fps için o kadar uğraşmama gerek yok. Tamam topla at bakayım.

İstesem toplayabilirim bir gün param olursa öyle de yapacağım. Ben bu PC'yi 2-3 sene kullanıp. Yükseltmek için aldım şu anda pek bir önemi yok. Arkadaş sırf 10 15 FPS fazla bir sistem için bana sitem etmiş çok da umurumda değil, sonuçta en çok bilen o

Tamam kardeşim topla ama benim anlatmak istediğim 10 15 FPS için o kadar uğraşmama gerek yok. Tamam topla at bakayım.

İnanın bana tek fark 10-15 FPS fark olmiyacak.

Enayiyim diyorsanız gidin 10.000 TL'ye alın o sistemi. İnsanlar kazıklanmayın diye uğraşıyor, neden bu kadar agresif davranıyorsunuz?

İnanın bana tek fark 10-15 FPS fark olmiyacak.

Enayiyim diyorsanız gidin 10.000 TL'ye alın o sistemi. İnsanlar kazıklanmayın diye uğraşıyor, neden bu kadar agresif davranıyorsunuz?
Hangi konuda agresif davrandım? Elimden geldiğince net konuşmaya çalışıyorum

Masaüstüyle uğraşacak çok vakitim yok şu anlık yarın istersiniz bakar atarım ayrıca millet siz kazıklanmayın diye uğraşıyor agresif davranıyorsunuz bizim umurumuzdamı herkes bir şekilde bir şey aldı veya planını yaptı para bizden çıkmıyor.

İstesem toplayabilirim bir gün param olursa öyle de yapacam. Ben bu pc yi 2 3 sene kullanıp. Yükseltmek için aldım şu anda pek bir önemi yok. Arkadaş sırf 10 15 fps fazla bir sistem için bana sitem etmiş çok da umrumda değil, sonuçta en çok bilen o

Tamam kardeşim topla ama benim anlatmak istediğim 10 15 fps için o kadar uğraşmama gerek yok. Tamam topla at bakayım.
Benim attığımla inanın 10 15 FPS' ten çok daha fazla fark olacaktır.

Geri
Yukarı