GTX 1050 Ti'lik sistem iyi mi?

Valla kardeşim çok haklısın. Ama tek tek alsam daha çok taksit ücreti eklenmezmi. Eğer diyorsa max 500 600 eklenir tamam toplayacam dediğim gibi. Benim amacım alacağım biligisayarın uzun ömürlü ve oynadığım oyunları orta grafiklerde minimum 50 fps de oynatması. Sen benden daha çok anlıyorsun tam olarak napayım. Sendeyim
hocam o 10.000 tl vereceğin sistemde ancak eski oyunlarda orta grafik 50 fps oynarsın yeni oyunları düşünme bile diyeceğim o ki bu sistem uzun ömürlü falan olmaz. Bu sistemi alırsan paranı çöpe atarsın sonuçta 10 bin tl az bir para da değil. Arkadaşların attığı gibi tek tek farklı sitelerden alıp öyle taksitlendirme yapın ya da hazır sistemlere bakın. Monitörü temiz ikinci el alabilirsin. Zaten attığın pc nin yanındaki ekipmanlar da çok kaliteleliye benzemiyor 500 tl ye daha iyi mouse ve klavye alırsın.

8769 TL tutuyor, kalan para ile 2. el bir monitör alabilirsiniz.
Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam tamam ben size hazır her şey dahil atarım ama 1 saat sonra falan atarım şimdi müsait değilim.

@Asabı Bozuk Adam neden dislike attınız?

Hocam merhaba malesef o bütçeye güzel hazır sistem bulamadım ya bütçeyi mönitör ve ekipman hariç 10-12 bin yapacaksınız ya da dediğim gibi tek tek parça alıp bankanızdan taksitlendireceksiniz.
Sizin önerilerinizi dikkate aldım kanka ve o sistemi almadım.
İşte aldığım sistem bu. Dediğim gibi ben o sisteme takmamıştım ve daha iyisini buldum herkese teşekkür ederim

Sizin önerilerinizi dikkate aldım kanka ve o sistemi almadım.
İşte aldığım sistem bu. Dediğim gibi ben o sisteme takmamıştım ve daha iyisini buldum herkese teşekkür ederim
Bu hiç alınmaz hocam.

Neyse ya en azından arkadaşın elinde kalmaz bilgisayar o açıdan düşünelim. Bence de çok pahalı. Bu bütçeye 1650 bulunabilirdi diye düşünüyorum.
Kanka valla çok aradım monitör ve ekipmanlar dahil bundan fazlasını bulamadım bulan varsa link salsın biraz halime ağlayayım dnskkdks (bu arada trendyoldan alma diyenler adamdır)

Geri
Yukarı