GTX 1050 ve i7 9750H sistem darboğaz yapıyor

Fatihdrn

Centipat
Daha fazla  
Meslek
polis
Merhabalar benim GTX 1050 ve i7 9750h işlemcili bir laptopum var ve CS:GO'da darboğaz yapıyor. Çözümü var mı acaba? Ve oyunda ekran kartı % 70 de işlemci % 30'larda çalışmakta.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (70).png
    Ekran Görüntüsü (70).png
    3,1 MB · Görüntüleme: 129
Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız değerler gayet normal. Düşük ayarlar 1080p 100-130 arası almanız gerek. Attığınız fotoğraftaki adamın aldığı FPS doğru değil. 1050 Ti olsa bile alamazsın onu.

Bu arada en Allah şahitim ben 720p de ekranı kare olarak yapıyorum ama 200 FPS'yi görememem normal değil ben bunu söylemeye çalışıyorum.

Bu arada en Allah şahitim ben 720p de ekranı kare olarak yapıyorum ama 200 FPS'yi görememem normal değil ben bunu söylemeye çalışıyorum.
Anlamadığınız kısım o değerleri görmeniz gayet normal. Bir şey değişmeyecek ama konsola fps_max 0 yazın bu şekilde artmazsa zaten almanız gerekeni alıyorsunuz demektir.

O sistemin 120 FPS vermesi gayet normal. CS:GO'da çoğu ekran kartı %50-70 bandında çalışıyor zaten. Bilgisayarında hiçbir sorun yok. Gayet olması gerektiği gibi. İlla 200 FPS'leri görmek istiyorsan RTX serili bir laptop alacaksın ama almışken paneli de 240Hz olsun bari bir anlamı olsun.

Geri
Yukarı