GTX 1060 6GB 2200TL Olmuş!

DeadFrozen

Kilopat
Yer
İstanbul/Çekmeköy
Başlıktan da anlayacağınız gibi bu fiyat, şaka gibi değil mi? Ne ara oldu GTX 1060 6GB 2200TL?Daha GTX 1080 2300 TL idi 3-4 ay önce, ne bu fiyatlar? Bence "Mining" furyası bitiriyor bu piyasayı. Neredeyse bütün mining yapanlar giriyor 10 tane ekran kartı alıyor, sonra niye stoklar bitiyor? Bence derhal bir çözüm bulunmalı bu fiyatlar ne.

2200TL ürünün linki: ASUS GeForce GTX1060 STRIX OC 6GB GDDR5 192Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar'ın ve madencilerin etkisi büyük. Ayrıca 1-2 hafta içinde ekran kartlarına indirim bekliyorum. Fiyatları şişirip indirim yaparlar.

Başlıktan da anlayacağınız gibi bu fiyat, şaka gibi değil mi? Ne ara oldu GTX 1060 6GB 2200TL?Daha GTX 1080 2300 TL idi 3-4 ay önce, ne bu fiyatlar? Bence "Mining" furyası bitiriyor bu piyasayı. Neredeyse bütün mining yapanlar giriyor 10 tane ekran kartı alıyor, sonra niye stoklar bitiyor? Bence derhal bir çözüm bulunmalı bu fiyatlar ne.

2200TL ürünün linki: ASUS GeForce GTX1060 STRIX OC 6GB GDDR5 192Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı.
Bu bencil miningçiler piyasayı sömürmeye devam ederse düzelmez...

Bütün miningcileri bulup ekran kartlarını kıralım. :D Bende madencilik yapıyorum ama canım ciğerim RX560 ile. Hem oyun hem de madencilik bir tanem o benim. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı