GTX 1060 6GB 2200TL Olmuş!

19.12.2017 tarihinde EVGA GTX 1060 SSC ACX 3.0 6GB modelini 1518 TL aldım. Aynı ürün şu an 1800 üstü fiyattan satılıyor. Dolar kuru önceki zamana göre daha düşük. Fiyatlar makul olarak ineceği yerde şişiriliyor. Madenciliğinde illaki etkisi var çünkü digital para piyasası da ani artış ve iniş sergiliyor. Yeni kart alacaklara tavsiyem yeni mimari beklemeleri.

:D Mining yapanlara pek sıcak bakmam yanlız. Bu arkadaşlar açtığım bir konudan sonra iyice sinirlendirdi beni.
Hocam ben öyle değilim. Yazdan beri sadece 5TL biriktirdim siz düşünün. :D 1 Tanecik kartım var o da RX560. Onu da oyun oynamak için almıştım.

1700 tl iken pahalı diyordum, şaka gibi fiyatlar. Bekleyin yeni kart almanın zamanı değil malesef.

Bu bencil miningçiler piyasayı sömürmeye devam ederse düzelmez...

Haklısın. Bu miningcilere kesinlikle bir çözüm bulunmalı, en azından onlara ayrı bir ekran kartı serisi üretilebilir.

Sakin olun, Madenciler sektörü bırakacak. 2000 serisinde böyle bir şey olmaz diye düşünüyorum çünkü kartlı mining kâr getirmiyor.

İnanmayacaksınız bana ama geçen hafta 1060 6GB bulamadık neredeyse piyasada. Stok yüzünden. En son Vatan mağazasına gidip Zotac 1060 6GB Mini aldık (1480₺). Başlık üzerine girip baktım aynı sitelere stoğu doldurmuşlar, fiyatları da uçurmuşlar. Bazen acaba demiyor değilim!

Acaba demenize gerek yok. Volkan oyun kuvvetleri isimli youtube kanalı bile ortada hiç bir şey yokken 2 hafta önce söylemişti ekran kartlarına zam geleceğini. Vatan bilgisayarın haberi olmayacağını hiç düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı