GTX 1060 6GB 2200TL Olmuş!

Gayet de normal bir durum TL bazında da fiyatların yükselmesi, 3 görsel paylaşacağım yeterli olacaktır.

18.09.2017 (Yaklaşık 4 ay önceki kur)
4 Ay Önceki Kur.png

17.10.2017 (Yaklaşık 3 ay önceki kur)
3 Ay Önceki Kur.png

Güncel kur
Güncel Kur.png

Bugünkü kur 4 ay öncekine göre yaklaşık %8,85 artış göstermiş. (0,3057 TL)

3 ay önceki kur ile güncel kur arasında ise yaklaşık %2,86'lık bir fark var.(0,1047 TL)

Sözün özü arkadaşlar elinizde paranız varsa fazla beklemeden alabileceğiniz en iyi f/p ürünü bilgisayar yahut bilgisayar bileşenini almalısınız. Yoksa gelecek aylarda daha da yukarılarda seyredecek kurlar bekleniyor. Bilginize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 4 ay önce indirimden o zamanki piyasaya göre de uygun fiyata aldığım kartın fiyatını bu başlığı görünce kontrol edeyim dedim, şoka girdim.

2438 TL gibi bir fiyata aldığım GTX 1080 Seahawk X fiyatı 5540 TL olmuş... Aldığım diğer ürünlerde de 100-300 TL arası fiyat artışı var, anlaşılan tam zamanında almışım işin içinden çıkamazdım yoksa.

Durum korkutuyor bakalım önümüzdeki aylarda neler olacak.

Yaklaşık 4 ay önce indirimden o zamanki piyasaya göre de uygun fiyata aldığım kartın fiyatını bu başlığı görünce kontrol edeyim dedim, şoka girdim.

2438 TL gibi bir fiyata aldığım GTX 1080 Seahawk X fiyatı 5540 TL olmuş... Aldığım diğer ürünlerde de 100-300 TL arası fiyat artışı var, anlaşılan tam zamanında almışım işin içinden çıkamazdım yoksa.

Durum korkutuyor bakalım önümüzdeki aylarda neler olacak.
Yalnız sen 4 ay öncesine göre de iyi almışsın.

Yalnız sen 4 ay öncesine göre de iyi almışsın.

Katılıyorum, alındı konusu açtığımda kartı satmak için aldığımı düşünenler bile oldu :)

O bütçeye GTX 1070 ararken yine sosyalde birisinin link paylaşması sonucu görüp almıştım, alırken de acaba bir hinlik mi var diye içime kurt da düşmüştü fiyatından dolayı :)

Ayrıca 2016 Ağustosta almışım MSI GTX 1060 GAMING X 6G 1350 TL vermiştim. O zaman kartlar tam bulunmuyordu yeni yeni gelmişti Türkiye'ye ve dolar 2.80 TL idi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı