GTX 1060 6GB ile sistem toplama

Monitör konusunda tecrübeli olduğum söylenemez. Şu var ki monitör diğer bileşenler gibi teknik bilgilerin dışında çıplak gözle seçilmesi gereken parçaların başında geliyor. Sonuçta göz var göz var herkesin farklı göz zevki vardır. Bu yüzden öneriler kadar konu sahibinin alacağını düşündüğü monitörü mümkünse teknoloji mağazalarından çıplak gözle bakıp sonra bir tercihte bulunması yerinde olur.

Arkadaşlar gece uyudum uyandım ortalık karışmış. Bu kadar tartışmasaydınız keşke çünkü ben bile ne istediğimi tam olarak bilmiyorum, fiyatına değen en uygun bütçeli monitörü istiyorum işin aslı. Hepinizin yardımları için teşekkür ederim. Sabah uyandığımda havale parası gönderilmişti iptal edebilirsem samsung olanı almayı düşünüyorum

Arkadaşlar gece uyudum uyandım ortalık karışmış. Bu kadar tartışmasaydınız keşke çünkü ben bile ne istediğimi tam olarak bilmiyorum, fiyatına değen en uygun bütçeli monitörü istiyorum işin aslı. Hepinizin yardımları için teşekkür ederim. Sabah uyandığımda havale parası gönderilmişti iptal edebilirsem samsung olanı almayı düşünüyorum
Var ise bütçen en iyi monitör o aralarındaki. Güle güle kullan.

Var ise bütçen en iyi monitör o aralarındaki. Güle güle kullan.
Bütçemi aslına bakarsanız alıyor ama paşa ve oreki 3-5 günlük forum üyeliğimde bile anlayabileceğim kadar insanların güvendiği ve bu işlerden anlayan insanlar. Paşanın mizacı biraz sert evet ama dediklerini yapmakta fayda gördüm. Teşekkür ederim hocam

Aynen Oreki`nin PC toplama işinde tavsiyelerini dikkate almanı öneririm. Yanlış anlama beni de ürünü satma derdinde olduğumdan önermedim. Paraya ihtiyacım yok öyle köşede dursa da bir kaybım yok. Bütçen var ise tabiki daha iyisini al. Kusura da bakma konunu biraz fuzuli işgal ettik. Hakkını helal et. İyi günler. [emoji4]

Aynen Oreki`nin PC toplama işinde tavsiyelerini dikkate almanı öneririm. Yanlış anlama beni de ürünü satma derdinde olduğumdan önermedim. Paraya ihtiyacım yok öyle köşede dursa da bir kaybım yok. Bütçen var ise tabiki daha iyisini al. Kusura da bakma konunu biraz fuzuli işgal ettik. Hakkını helal et. İyi günler. [emoji4]
Yok hocam satma derdinde olduğunu düşünmedim zaten. Teşekkür ederim iyi günler sana da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orekinin monitörü birazcık daha uygun fiyata bulup aldım bütçemin 70-80 lira üstüne çıktım ki o da zaten önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
72 Hz, VA panel, Curved, Freesync gibi ozelliklere sahip bir monitor icin fiyati fazla degil. Bu ozelliklere sahip baska bir monitor olsaydi onun da fiyati benzer olacakti.

Ayrica 60 Hz demissiniz kac mesajdir. Yazilanlari okumuyorsunuz herhalde. 72 Hz'ye OC yapmadan cikiyor monitor. Tek yapmaniz gereken ustun motor ayarini acmak.

Tartışmak için gelmedim. Veya iğneleyici laflar etmeye de gelmedim. Eğer burada bu tarz konuşuluyorsa ayak uydururum, fakat yanlış.Buralarda yeniyim evet ama oyun sorunları ve sistemlerinde yeni değilim. Çeşit çeşit monitörler sistemler topladım, denedim. Ve bir kişiye oyun için mi gündelik hayat için mi, ortası mı diye sormadan da hiç bir sistem toplamadım ve öneride bulunmadım. Hepsi gayet memnun. Arkadaş seçimini yapmış hayırlı olsun şimdiden. Ben önerinizi kötülemedim sadece olması gerekenin olmasından yanayım. Alınamaz da demedim. Tercih 2 seçenekse birini seçer dedim ki seçmiş. Dediğim gibi oyun odaklıysa sistem ona göre yorum yapıldı. Şahsen ben sadece oyun için sistem toplasam görüntüden kısarım çünkü fark edebiliyorum o umursamadığınız MS HZ farklarını. Ne kadar çoğu insan fark etmese de, kötü bir şey olsa da fark ediyorum. Ve hiç mutlu değilim bu konuda. :) Zaten 60 HZ neredeyse bütün monitörler Nvidia denetim masasından çözünürlüklerden özelleştirilince 75 HZ veriyor. İyi cumalar.

Ben de benzer sistem toplamak istediğim için fikir edinmek adına gireyim dedim, ama iş farklı boyutlara gelmiş :) Yine de bilgilendirici tartışmalar var :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı