GTX 1060 sisteme işlemci önerisi

Maalesef eğer anakartı satan firma bir güzellik yapıp anakarta Bios update yapmadıysa ki ihtimal vermiyorum, 2 nesil Ryzen' ler için B350 anakatlar bios update ister. Anakartı hangi firmadan aldınız, işlemciyi hangi firmadan aldınız, eğer ikisinden birini net üzerinden değilde elden aldıysanız bu işlemi elden aldığınız firmaya yıkın.
Hayır işlemciyi vatandan anakart ı ise itopyadan aldım ve ikiside internet üzerinden oldu ben para karşılıgında biyerde yapabilirmiyim bu işlemi.

Hayır işlemciyi vatandan anakart ı ise itopyadan aldım ve ikiside internet üzerinden oldu ben para karşılıgında biyerde yapabilirmiyim bu işlemi.
O güzel, anakart ile birlikte Vatan' a gidin ben sizden işlemci aldım fakat bu işlemci için anakarta Bios update yapılması gerekiyormuş, bu hizmeti sizin verdiğinizi yakınlarımdan biliyorum deyin. Burada yakın ben oluyorum, çünkü bende işlemcimi Vatan' dan, anakartımı net üzerinden aldım. Fakat ben şöyle bir tartışma yaşadım bana bu hizmeti vereceğini söyleyen şubeye gidemedim farklı bir şubeye gitmek zorunda kaldım ellerinde bu işlemi yapacak paketi bozulmamış bir işlemcileri olmadığını söylediler, bu durumda farklı bir vatan deneyebilirsiniz yada benim gibi çirkefliğe vurabilirsiniz, ama her zaman papaz da pilav yemez.

O güzel, anakart ile birlikte Vatan' a gidin ben sizden işlemci aldım fakat bu işlemci için anakart, bios update istiyormuş bu hizmeti sizin verdiğinizi yakınlarımdan biliyorum deyin. Burada yakın ben oluyorum, çünkü bende işlemcimi Vatan' dan, anakartımı net üzerinden aldım. Fakat ben şöyle bir tartışma yaşadım bana bu hizmeti vereceğini söyleyen şubeye gidemedim farklı bir şubeye gitmek zorunda kaldım ellerinde bu işlemi yapacak paketi bozulmamış bir işlemcileri olmadığını söylediler, bu durumda farklı bir vatan deneyebilirsiniz yada benim gibi çirkefliğe vurabilirsiniz, ama her zaman papaz da pilav yemez.
[emoji13] [emoji13] [emoji13] Teşekkürler

[emoji13] [emoji13] [emoji13] Teşekkürler
Yada İtopya ile iletişime geçin, sizden anakart aldım fakat bu anakarta bios update yapıldı mı onu öğrenmek istiyorum diye sorun.Çünkü bu firmalar hazır sistemlerde bu işlemi zaten gerçekleştiriyorlar, belki ellerinde ki anakartları önceden elden geçmiş olabilirler, uzak bir ihtimal ama ihtimal sonuçta.

Yada İtopya ile iletişime geçin, sizden anakart aldım fakat bu anakarta bios update yapıldı mı onu öğrenmek istiyorum diye sorun.Çünkü bu firmalar hazır sistemlerde bu işlemi zaten gerçekleştiriyorlar, belki ellerinde ki anakartları önceden elden geçmiş olabilirler, uzak bir ihtimal ama ihtimal sonuçta.
Tamam sağol.

Düzeltiyorum, önce anakartımı Vatan' dan aldım. Alırken 2 nesil Ryzenleri bekliyorum, bios update gerekecek siz bu hizmeti verecek misiniz diye sordum cevap evet oldu. Daha sonra işlemciyi de Vatan' dan almak zorunda kaldım, tabi bunu gittiğiniz Vatan personelinin bilmesine gerek yok. Siz işlemciyi Vatan' dan aldığınızı ispatlayacak her hangi bir belgeyle gidin, anakartımı daha önce almıştım işlemciyi 2600' de karar kıldım fakat update sıkıntı oldu deyip rica edin. Artık gerisi 2' li insan ilişkileri :)

Düzeltiyorum, önce anakartımı Vatan' dan aldım. Alırken 2 nesil Ryzenleri bekliyorum, bios update gerekecek siz bu hizmeti verecek misiniz diye sordum cevap evet oldu. Daha sonra işlemciyi de Vatan' dan almak zorunda kaldım, tabi bunu gittiğiniz Vatan personelinin bilmesine gerek yok. Siz işlemciyi Vatan' dan aldığınızı ispatlayacak her hangi bir belgeyle gidin, anakartımı daha önce almıştım işlemciyi 2600' de karar kıldım fakat update sıkıntı oldu deyip rica edin. Artık gerisi 2' li insan ilişkileri :)
[emoji12]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı