GTX 1060 ve i5 7500 Witcher 2 Düşük FPS

CloseRange37

Hectopat
Daha fazla  
GTX 1060 6 GB ekran kartı ve i5 7500 işlemci sistem kullanıyorum. Witcher 2 oyununda 45-60 FPS alıyorum. Sebebini anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ayarlarda UberSampling diye bir ayar var onu kapatın. Ben de RX570 var o özellik açıkken 30 FPS oynuyordum. Ama YouTube'da olan benchmark öyle değildi. Ayarlara baktığım zaman UberSampling kapalı idi onda. Kapattım ve FPS gayet iyi.
Screenshot_2019-07-01-23-35-22-792_com.google.android.youtube.jpeg

Oyununuz Türkçe ise ayarlar kısmında İngilizce yapın ve attığım ayarları birebir geçirin. Sonra tekrar Türkçe yapın.
Acaba sistemimde bir sorun mu var diye GTA 5 girdim. Hiçbir sorun gözükmüyordu. Witcher'de dosya atamıyorum, MSI Afterburner değerlerlerini yazacağım. GPU sıcaklık 57, GPU kullanımı %99, CPU sıcaklık 57, CPU kullanımı %42, RAM kullanımı 5061 MB, FPS 58.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlarda UberSampling diye bir ayar var onu kapatın. Ben de RX570 var o özellik açıkken 30 FPS oynuyordum. Ama YouTube'da olan benchmark öyle değildi. Ayarlara baktığım zaman UberSampling kapalı idi onda. Kapattım ve FPS gayet iyi.
Screenshot_2019-07-01-23-35-22-792_com.google.android.youtube.jpeg

Oyununuz Türkçe ise ayarlar kısmında İngilizce yapın ve attığım ayarları birebir geçirin. Sonra tekrar Türkçe yapın.

Çözüm
Ayarlarda UberSampling diye bir ayar var onu kapatın. Ben de RX570 var o özellik açıkken 30 FPS oynuyordum. Ama YouTube'da olan benchmark öyle değildi. Ayarlara baktığım zaman UberSampling kapalı idi onda. Kapattım ve FPS gayet iyi. Eki Görüntüle 411187

Çok teşekkür ederim şuan FPS 140-150 arasında dolaşıyor.Sorun çözüldü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı