i5 8400 ve GTX 1060 sistem nasıldır?

Sadece oyun amaçlı kullanmak istiyorum.

Intel'e geçince işler biraz değişiyor : ) Aynı segmentteki anakartları daha pahalı ve 2666 Mhz üstü genellikle yüksek bir segment gibi ayrılmış. Z370 yerine B360M alabilirsiniz. RAM'i de 2666 Mhz'e düşürebilirsiniz.

Bu arada gönderdiğiniz Z370, ATX ebatında. Önceden bahsi geçen Asus B450M'ler ve şimdi benim önerdiğim B360M'ler Micro ATX ebatında. Yanlış anlamayın belki de biliyorsunuzdur. Ben, bir sıkıntı olmasın diye altını çiziyorum.
Yine Asus'un web sitesinden baktım. Şu anda uyumlu olanlar listesinde yok. Uyumlu RAM'ler listesinde olmayınca çok kafaya takmalı mıyız bu konuda bizi biri aydınlatsa keşke.

Son düzenleme:
Intel'e geçince işler biraz değişiyor : ) Aynı segmentteki anakartları daha pahalı ve 2666 Mhz üstü genellikle yüksek bir segment gibi ayrılmış. Z370 yerine B360M alabilirsiniz. RAM'i de 2666 Mhz'e düşürebilirsiniz.

Bu arada gönderdiğiniz Z370, ATX ebatında. Önceden bahsi geçen Asus B450M'ler ve şimdi benim önerdiğim B360M'ler Micro ATX ebatında. Yanlış anlamayın belki de biliyorsunuzdur. Ben, bir sıkıntı olmasın diye altını çiziyorum.

i5 8400 ve GTX 1060 6GB sistem toplama bu linkte toplamış olduğum sistemi almaya karar verdim hocam teşekkür ederim yardımınız için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı