GTX 1060 ve i5-8400 Sistem

Mesajları gördüm de, siz nasıl 99 yapmayı başarabildiniz? Benim için imkansız gibi birşey de :redface:.

Stabil olarak ders çalışarak başarabilmek mümkün. Ama şöyle bir olayda var yani siz alınmayın ama her insanın bir kapasitesi vardır. O kapasiteyi aşamazsınız. Yani her şey insanın kendisinde bitiyor. Geçen sene ilk dönem etüte gitmiştim mesela ortalamam 99,46 geldi, ikinci dönem gitmedim ama 99,44 geldi. Yani bana bir şey katmadı. Bu kişiden kişiye değişir. Bana katmadıysa size katabilir.

Cahilliğimde sınır tanımamışım :D. Ben lisede ne yapacağım acaba :(.

Herhangi bir kursa gitmedim. (Bana teklif ettiler ama ben kabul etmedim.). Derslere hiç çalışmadan, kursa gitmeden 90 almışım, benim için büyük bir başarı :D. Ders çalışırsam 95 falan olur mu ki acaba? Bu arada 7. sınıfa gidiyorum.

Herhangi bir kursa gitmedim. (Bana teklif ettiler ama ben kabul etmedim.). Derslere hiç çalışmadan, kursa gitmeden 90 almışım, benim için büyük bir başarı :D. Ders çalışırsam 95 falan olur mu ki acaba? Bu arada 7. sınıfa gidiyorum.

Kesin konuşmak zor. 7. Sınıf o kadar ağır bir sınıf değil. Sadece temelleri 7. Sınıf’ta atıyorsunuz. Size şöyle söyleyeyim : Okuldan geldikten sonra yarım saat tekrar ve günde 2 dersten birer saat test çözerek yani toplamda 2 saat test çözerek kendinize bir başarı yolu çizebilirsiniz. Yarım saatte kitap okuyunca etti size 3 saat. Tabi haftasonı günleri hariç bir program bu. Haftada 1 gün dinlenenilirsiniz. Ama kendinizi derse iyi vermeniz lazım.

@171775 sağlık olsun. Allah’tan bir sıkıntı karşıma çıkmaz isem daha uzun süreler buralardayım :)

Arkadaşlar, oyun oynamak için yeni sistem toplayacağım ama bana çok abartmışsın ne gerek var bu parçalara "Sen bu sistemle hackerlık mı yapacan?" gibi şeyler diyorlar. Ben anlamadım bu sistemin neresi çok abartılmış? Bir türlü derdimi anlatamadım aşağıya toplayacağım sistemi yazdım, çok mu abartılmış...

• GTX 1060 6GB
  • İ5 8400
  • 16GB 2400MHz RAM
  • P300
  • MSI Z370-A PRO
  • CM MasterBox Lite 4 500W
Lütfen birşeyler anlatın bana inanmıyorlar, yoksa inandıramam bir türlü kimseye. @Recep Baltaş @Ali Güngör
8. Sınıfsan eğer liseye geçene kadar alma.
Sistem abartı değil.
Ryzen ile kurman sistemi daha iyi olacaktır.
Derslerle ilgili de asıl olay lisede aynen devam edebilmektir. Benim 6, 7 ve 8. Sınıf ortalamalarım 100, 100 ve 99,967. Lise ortalamam da güzel devam ediyor ancak onu paylaşmayacağım, prensip meselesi :D:D. Babam bile bilmiyor.

Bence senin için bilgisayar alınmaması daha doğru. 8. Sınıfta çalış iyi bir lise kazan işte o zaman ailenin istediğin bilgisayarı alıcaktır. Şuan alıcağın bilgisayar sana seneye zarar verecektir. Ailen bunu düşündüğünden almıyor muhtemelen. Umarım hayalindeki PC'ye kavuşursun.

Bence senin için bilgisayar alınmaması daha doğru. 8. Sınıfta çalış iyi bir lise kazan işte o zaman ailenin istediğin bilgisayarı alıcaktır. Şuan alıcağın bilgisayar sana seneye zarar verecektir. Ailen bunu düşündüğünden almıyor muhtemelen. Umarım hayalindeki PC'ye kavuşursun.

Hocam bende son senedeyim. Ama ben oyun için almayacağım. TÜBİTAK için dijital dergi hazırlıyoruz ve sonrasında kitap basacağız. Yani tasarım için almayı düşünüyorum. Okullar kapanınca sabah akşam oyun :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı